Перша жертва на українському телебаченні: COVID-19 забрав життя працівника відомого каналу. “Перевели у реанімацію”

Від ускладнень COVID-19 в п’ятницю, 15 травня, помер співробітник рівненської філії “Суспільного” 59-річний Микола Теремок.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “UA:Рівне”.

“Від ускладнення, викликаних COVID-19, помер наш колега, інженер телебачення Микола Теремок. Йому було 59 років, понад чверть століття він забезпечував ефір для всієї області. Микола пробув у міській лікарні тиждень, його стан не був важким і ми сподівалися на його одужання. Але … вчора ввечері перевели в реанімацію, де його серце битися перестало. Колектив Суспільного висловлює співчуття родині та близьким. Ми сумуємо разом “, – йдеться в публікації.

Також повідомляється, що в рівненському філії “Суспільного” підтверджено шість випадків коронавірусної інфекції, хворі перебувають на самоізоляції. Будівлю після першого підтвердженого випадку повністю продезінфікували. Цей і щонайменше наступний тиждень всі співробітники працюють дистанційно. З понеділка планується масове тестування працівників на наявність COVID-інфекції.

Нагадаємо, в Україні за добу, 15 травня, підтверджено 528 нових випадків зараження на смертельний коронавірус. Загальна кількість заражених в країні склала 17 858 осіб.

ДЖЕРЛО