Переsпaла з рідним братом …

Засуджуйте. Лайте. Я сама себе кожен день проклинаю за це. Но-це сильніше мене. Почну спочатку. У мене є старший брат йому 20 років, влітку він повернувся з армії і що б він не жив з мамою і вітчимом тато знімає йому квартиру, я закінчила школу і тато сказав, що б я жила з Артемом, тому що з вітчимом у нас натягнуті відносини. З Темою ми жили дружно він знайшов роботу я вчилася.

Зустрічалися тільки ввечері на кухні і то рідко, він часто виїжджав до своєї дівчини і міг залишитися на ніч у неї. Новий рік ми вирішили зустріти з ним разом з дозволив своєму хлопця він свою дівчину.

Ми з його дівчиною приготували смакоти різних зустріли дуже весело. я трохи випила, так ми всі випили дуже багато.

Під ранок його дівчина і мій хлопець поїхали. А ми з Артемом вирішили ще трохи попити, вже удвох так би мовити продовжити веселье.і взагалі в пориві сп’яніння. Ми спочатку поцілувалися. Мене як струмом ударило. Я перша потягнулася його цілувати.

Він поцілував мене, але через секунду немов протверезів відштовхнув мене, почав кричать.Після пішов спать.я розплакалася і пішла на кухню попила чай і пішла спать.Проснулась я вже на його ліжку з ним в обнімку, я чесно не пам’ятаю, як це сталося ..як я потрапила до нього на ліжко. Він проснувся побачив, що я поруч. Вдарив мене по щоці. Зібрав речі і поїхав кудись. Я мамі боялася розповісти де Артем, а й сама не знала.

Минув тиждень він вернувся.попросив пробачення за удар по щоці і все начебто було добре, поки я не стала ловити себе на думці, що мене бісить мій хлопець. Ми з ним розійшлисьсь. в лютому Артем розлучився зі своєю дівчиною. Я думала-це знак. Я йому сказала, що я його люблю-не як брата.он тільки посміявся і запропонував мені зустрічатися з його другом.

Я попробувала .неділю і він став мене дратувати. Я Тему люблю.люблю,як він одягається, його запах.мне подобається піклується про нього, мені подобається як він чистить зуби. Я від нього не відставала довго і ось на 8 березня.

Це сталося на моє день народження, я його умовляла, сказала що хочу що б тільки але був моїм першим, він сказав, що якщо зробить це, то я повинна пообіцяти, що залишу нього, але я не можу, я правда дуже його люблю .тільки не лайте мене, мені дуже важко, я розумію, що це все гидоту, для кого-то.он такий ідеальний, в ньому все таке рідне, а найголовніше, що він мене не зрадить і завжди буде рядом хіба це не любов, кохання? Може ви порадите що робити? Будь ласка. Я дуже мучу себе через це, може мені до психолога звернутися?

Інга