Пекло на Донбасі: з’явилися вражаючі фото, як насправді виглядає лінія фронту

Американський фотограф показав, як насправді виглядає лінія фронту на Донбасі

У 93-й бригаді Холодний Яр показали, як виглядає лінія фронту в об’єктиві американського фотографа Стіва Ендрю. Вражаючі фото опубліковані на сторінці бригади у Facebook.

Стів зайнявся фотографією в 2004 році та віддає перевагу документальній зйомці важкої промисловості й зон катастроф. Україну він вперше відвідав у 2010 році, аби фотографувати Чорнобиль та Прип’ять. Подружився із місцевими бабусями, й досі підтримує з ними контракт та обмінюється подарунками.

Фотограф дуже перейнявся бойовими діями на Донбасі й знімав війну, українських армійців та наслідки бойових дій по всій лінії фронту. Його подорож фронтовими стежками почалася з Авдіївської промзони. У рідному Детройті Стів організував фотовиставку, присвячену війні на Сході України.

«Мене дуже розчарувала українська діаспора в Детройті. Люди, що позиціонують себе як українці, просто поняття не мають, що насправді відбувається в Україні. Вони просто засунули голову у пісок!», – зізнається Стів.

Фотограф настільки перейнявся долею України, що навіть одну зі своїх кішок назвав «Svoboda».

Раніше повідомлялося, що бійці добровольчих підрозділів, які захищали Україну з весни 2014 року, вирішили скласти зброю на Донбасі. Про це поінформувала прес-служба Нацполіції України.

Бійці батальйонів ім. Шейха Мансура, ОУН і 8-го батальйону Української добровольчої армії вирішили добровільно передати силовикам залишки озброєння.

Командир 8-ого батальйону УДА “Аратта” Андрій Червень заявив, що це рішення було прийнято через те, що «добровольці не потрібні державі на цій війні». Військовий додав, що поки немає активних дій на фронті, держава не підтримує їх.

“Ми віддавали країні свої життя і здоров’я, тепер віддаємо зброю”, – заявив воїн.