Парубій стурбований перемогою Зеленського на виборах

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що не знає, чого очікувати від співпраці з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським у разі його перемоги на виборах.

Своїми побоюваннями він поділився в інтерв’ю телеканалу «Україна». Парубій нагадав також, як в серіалі «Слуга народу» герой шоумена Василь Голобородько розстріляв парламент, передає Обозреватель .

«Я знаю і розумію, яким буде співпраця з президентом, якщо буде обрано Петра Порошенка . І так само я не знаю, яким воно буде, якщо переможе Володимир Зеленський. Все, що мені відомо, – це те, що у нього є секретний план щодо парламенту. Я не розумію, чому він секретний », – зазначив Парубій.

Спікер підкреслив, що оскільки Верховна Рада обрана народом України, таємниць бути не повинно.

«Я вже не кажу про те, що його літературний герой закінчив один з фільмів розстрілом парламенту. Не розумію, звідки такий імпульс? У нас уже були люди, які приходили з гранатами. І було доведено, що сценарій зайшов з іншої країни – з Росії. Тому для мене великий знак питання, яким буде співпраця з людиною, яка бачить відносини з парламентом таким чином, не як в цивілізованих країнах », – поділився Парубій.