П’яний син Порошенко влаштував переполох на вечірці, ганьба встигли зняти на камеру

Молодший син екс-президента України Петра Порошенка – Михайло потрапив у гучний скандал

Нещодавно, в мережі з’явилися компрометуючі відеоролики за участю сина президента України Петра Порошенка Михайла. Це не перший раз, коли син екс-гаранта потрапляє в скандальні ситуації.

Публікацію компрометуючого відео в рамках своєї антипрезидентської кампанії планував блогер Анатолій Шарій, однак, він хотів їх заретушувати і подати в більш охайному вигляді.

Але тепер в мережі спливли відео в оригіналі – без ретуші. На цих відео Михайло Порошенко представлений самим непривабливим чином. Відповідні відео зняли під час однієї з вечірок з однолітками. На всіх кадрах син екс-президента перебувати в нетверезому вигляді, він практично не здатний виразно говорити і ворушиться. На деяких кадрах він місцями і зовсім в відключці.

Його друзі активно слухали все, що відбувається: як його нудить в туалеті, як над ним знущаються, пріспустів штани і поклавши йому на сідниці букет тюльпанів і медаль, і т.п.

Варто нагадати, що Михайло Порошенко, – молодший серед всіх дітей в сім’ї, і раніше вже потрапляв в скандальні ситуації. Наприклад, коли під час навчання за кордоном з’явився в толстовці з написом Росія.

Користувачі мережі тут же почали коментувати ганебне відео: «Яблуко від яблуні недалеко падає. Позорище »,« Ееее, жесть … .. а хлопчик не мав ваги, абсолютно, в колективі, і судячи з усього завжди був мішенню для биття. Ні сина виховати, ні країною управляти шматок Олексійович гівна не здатний »,« Маленький порося обожрался лобстерів і вискаря! Гідна зміна татові поросяті! »,« Звідки ж хорошому і доброму взятися, якщо він виріс в сім’ї потомствених злодіїв, негідників, нацистів і військових злочинців ».