Оце хороший варіант! Нардеп Чорновол запропонувала Зеленському поміняти її на полонених моряків і Сенцова

«Якщо вже ти так висловився, це не жарти, це заява президента», – наголосила вона

Кандидатка в народні депутати від партії «Європейська солідарність» Тетяна Чорновол в ефірі телеканалу «Еспресо» звернулася до президента України Володимира Зеленського із закликом обміняти її на військовополонених українських моряків та режисера Олега Сенцова.

«Якщо вже ти так висловився, це не жарти, це заява президента! Якщо ти говориш, що треба поміняти полонених – міняй! Я готова. Я думаю, що за мене багато дадуть. Полонених моряків, Сенцова, – він уже достатньо відсидів. І я готова зайняти його місце. Роби щось, а не отак жартуй перед телебаченням», – заявила Чорновол.

«Я готова! Проти мене навіть фейкова справа у «рашці» є», – додала депутатка на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, напередодні Зеленський заявив про плани внести зміни до закону «Про очищення влади» і внести у перелік посад, які підпадають під люстрацію, всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 рік.

«Для чого потрібні народні депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу? Для чого міністри, які розказують, що українці дуже багато їдять та будують дороги лише у власному «Фейсбуці», і народжують дітей в Америці. Які угробили здоров’я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок… Я щодня ламаю голову, що з ними робити: може, обміняти їх усіх на наших полонених? А може, вдягнути у браковані бронежилети, які вони закупили, і відправити на передову?», – казав президент у відеозверненні.