Ось це її “зірвало”! Лоліта Мілявська “наїхала” на Зеленського. Навіть про божевіллі розповіла

Лоліта Мілявська,  російська співачка українського походження досить жорстоко розкритикувала главу України Володимира Зеленського через Таїсії Повалій.

Про це повідомляє ОГЛЯДАЧ .

Після скандального концерту Повалій, який пройшов в Києві, Таїсія на у своїй сторіз в Instagram описала ситуацію, яка склалася і закликала своїх фалловеров “сказати своє слово проти брехні і несправедливості”.

Лоліта Мілявська під постом Повалій залишила комент в якому заявила, що президент в країні змінився, а навколо все залишилося таке ж. 

“Господи … Коли закінчиться безумство, яке ділить людей на” червоних і білих “. Нічого не змінюється з приходом нового президента, а шкода. Всі вірили” , – написала співачка.

Нагадаємо, що 55 річна Лоліта Мілявська – в своєму Instagram похвалилася своїм передплатникам, що домовилася з українським режисером і кліпмейкером Леонідом Колосовським про зйомки кліпу на її пісню Це тіло не згоріло.

Колосовський надіслав дуже класний сценарій, поділилася з передплатниками Лоліта. 

акже Лоліта одягла відрядних купальник і потанцювала в ньому перед камерою. Так би мовити – репетиції. 

“Ура, нарешті-то я змогла домовитися з приголомшливим режисером, який мені знімав Титанік. Ми все-таки почнемо знімати” Це тіло не згоріло “, поки … Репетиція закінчена”, – сказала співачка в відеозверненні.

Під даним постом з’явилися досить різні коментарі. Реакція подпісіков Лоліти на її танець в купальнику, була різноманітною. “Жах, бзік вікової”, – вважає dinara2006. “Лоліта без комплексів, я б так не змогла, хоч і мені 55. Браво!” – написала na.taliia6226. “Просто приголомшлива красуня! Ти схудла! ..” – написала anitatsoy.