Ось це бабуля! Їй 81 рік і вона поклала грабіжника на вулиці. Відео

Вулична злодійка вибрала своєю жертвою 81-річну жительку Лондона Дорін Джонс, але незабаром пошкодувала про свій вибір.

жвава бабуся

Коли старенька отримувала готівку в банкоматі до неї підійшла незнайомка і почала клянчити гроші, а після спробувала вихопити карту і готівку з рук Джонс, пишуть Факти.

П енсіонерка виявилася не боязкого десятка і дала гідну відсіч. Вона відштовхнула нападала, і та ретирувалася з місця злочину. Інцидент зафіксували камери спостереження, розташованого поруч банку.

Старенька, яка раніше працювала зварювальниця на заводі з виробництва автомобілів, серед своїх знайомих заслужила славу «крутий леді». Так що грабіжниця в буквальному сенсі «не на ту напала».

Пізніше, в бесіді з журналістами жвава пенсіонерка розповіла: “Я говорю вам, вона не очікувала таку, як я. Вона чекала кого-то більш уразливого. Зловмисники роблять неправильний вибір, коли вибирають Дорін … Я подумала:« Ні, тобі не дістануться мої гроші. Я тяжко працювала у тому, щоб їх отримувати … Я схопила її за волосся і за комір, а вона почала кричати. ​​Не знаю, чому вона кричала. кричати було мені “.

Правда, напад не минуло для Джонс безслідно і вона почала відчувати проблеми з серцем і панічні атаки. 

Раніше наш портал писав про те, як  дитина, розмалювати салон татової машини, став зіркою інтернету.   У мережі обговорюють веселе відео. Чоловік ненадовго залишив свого сина в салоні авто і дуже скоро пошкодував про це.

Також ми розповіли про те, як  підлітки переконали молодшого товариша, що він не видимий і повеселилися на славу.   У мережі з’явився дуже забавний ролик, як старший брат спробував обдурити молодшого брата, переконавши його в тому, що не помічає його. Розіграш закінчився справжньою істерикою, причому як у жартівників, так і у того, над ким сміялися. 

І поділилися новиною про те, що  хлопчик спробував привернути увагу дівчини і став зіркою інтернету . На відео наполегливий молодий шанувальник виконує досить дивні танцювальні па, а та, кому присвячений хореографічний етюд, застигла з здивованим виразом обличчя.