«Опа опа опа па»: як поводяться російські та зарубіжні зірки, прийнявши на груди

Давайте згадаємо моменти, за які нашим знаменитостям має бути соромно. Звичайно, вони живі люди і мають право на відпочинок і релакс, але коли-ти персона публічна, деякі рамки пристойності все ж дотримуватися доводиться. Або ж не робити фотографії або відеоролики своїх бурхливих пиятик надбанням громадськості.

Добре напідпитку телеведуча і навіть кандидат в Президенти Росії Ксенія Собчак розслабляється на яхте.Ето її особиста справа і воно могло б їм залишитися, якби це відео не потрапило в Мережу.

Для Періс Хілтон участь в більшості п’яних вечірок Голлівуду – справа звична, від фотокамер вона навіть не намагається сховатися.

Відданий фанат алкоголю, талановитий актор Михайло Єфремов в цьому році відзначився гучним скандалом. На думку самарських глядачів, він вийшов на сцену в стані алкогольного сп’яніння, а потім ще і обматюкав глядачів в залі.

 

З Майлі Сайрус досить часто трапляються п’яні непорозуміння.

З’явившись на свій концерт “під мухою”, вона почала скаржитися публіці на свого колишнього бойфренда, який пішов від неї через “жахливої ​​поведінки”. А потім вона чесно зізналася, що перед концертом злегка “прийняла на груди”.

При цьому, всі її виступ в прозі було присмачене величезною кількістю матірних виразів.

Віра Брежнєва намагається на публіці триматися гідно, але і у неї трапляються провали.

Кажуть, що на одному з концертів співачка була п’яна, співала під “фанеру” і показала всім присутнім в якому в’ялому стані знаходиться її шкіра. А потім в завершенні ще і впала посеред залу.

Скандальний Олексій Панін не дає ніяк не дає народу забути про себе коханого.

На борт літака Сімферополь-Москва він піднявся в стані алкогольного сп’яніння, Панін грубіянив екіпажу і не реагував на його вимоги, за що потім і був знятий з рейсу.

Йому довелося виплатити штраф в сумі 30 тисяч рублів за образу поліцейських.

Добре випивши Наташа Корольова розслабляється на весіллі і навіть просить викуп за наречену у нареченого.

https://youtu.be/OJOnVJrWMNk

Чому то для своїх запальних танців Максим Галкін вибрав стіл … Напевно в тверезому стані він би такого вибору не зробив.

А ці троє Басков, Кіркоров і Лепс непогано відпочили на фестивалі. «ЖАРА – 2018» в Баку. Тут вони просто п’яні і “веселі”.

Лепс на цьому ж фестивалі, тільки рік тому, в тому ж стані і в тій же футболці.

Це не перший вихід Діми Білана в дивному стані на сцену.Делал він це і в попередні роки. Залишається здогадуватися, чи то Діма прихворів, то чи випив зайвого, чи то знаходиться під впливом чогось більш сильного.

На 90-церемонії вручення премії «Оскар» актриса Дженніфер Лоуренс вирішила відзначитися так, щоб її точно помітили і запам’ятали. Вона взяла в руки келих шампанського і прямо через крісла крокувала на своє місце. По дорозі вона зупинялася, посилала всім повітряні поцілунки, і перекидалася слівцями зі своїми колегами.

А потім вже на борту літака вона продовжила веселитися і підбивала пасажирів кричати разом з нею футбольну кричалку.

Кіта Харінгтон, зірку серіалу «Ігри Престолів» в Мережі вже прозвали “королем алкоголю”.

Ще на початку року п’яного актора вигнали з бару в Нью-Йорку за п’яний дебош. А пізніше Кіт скандально пройшовся по Паризьким пабах.

джерело