“Олександр Ревва – дуже патріотичний хлопець.” Андрій Богдан прокоментував своє відвідування концерту російського виконавця Артура Пірожкова

Керівник Офісу президента Андрій Богдан прокоментував своє відвідування концерту російського виконавця Артура Пірожкова у київському нічному клубі QUEEN на День Конституції.
Як повідомляє theБабель, Богдан назвав Пірожкова «громадянином України».
«Взагалі-то артист Олександр Ревва — громадянин України. Дуже патріотичний хлопець», — сказав Богдан.Водночас він зазначив, що не є шанувальником творчості Пірожкова.29 червня у мережі розмістили відео, на якому керівник Офісу президента розважається на виступі російського артиста Артура Пірожкова та Світлани Лободи в нічному клубі QUEEN у Києві. Там начебто святкували весілля молодшої сестри співачки Світлани Лободи Ксенії.
Справжнє ім’я Артура Пірожкова — Олександр Володимирович Ревва. Народився у вересні 1974 року в Донецьку.З 1995 року — учасник команди КВК Донецька. З 2000 року — учасник команди КВК ДПІ «Дрім Тім», а згодом «Стомлені сонцем» російського міста Сочі.З 2006 року — резидент московського Comedy Club.Водночас, Пірожков не виступав в анексованому Криму, і жодного разу публічно не висловлювався стосовно війни на Донбасі.