«Ой це не правда, то була не Я». В сети появилось фото странных отношений Тимошенко и Медведчука

Фото опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач.

На фото лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, чи то цілується, то чи перешіптується з народним депутатом від «опозиційної платформи – за життя» Віктором Медведчуком. Нагадаємо, він же є кумом президента РФ Володимира Путіна.

Тимошенко і Медвечук

Також  звертаємо увагу , що ринок землі в Україні блокують в основному проросійських сили. Це партія кума Путіна Віктора Медведчука «Опозиційний Блок – За життя!» І «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яку давно і не без підстав підозрюють в таємних зв’язках з Кремлем.

Мовляв, якщо землю скуплять західні бізнесмени, то Росія втратить Україну остаточно і безповоротно.

»Ой це не так, то булу чи не Я! Порошенко не пробачить зраду Медведчуку)) стільки доброго зробив – всі новинні канали передав, бізнеси зберіг і примножив)). «Сценарій Кремля: Тимошенко – президент, Медведчук прем’єр-міністр?», «Все своє свідоме життя Тимошенко працювала на Россию, заробляй на російському газу, бензіні», «Юля хоче у Порошенка відбіті Медведчука?))) Від су * ка »,» Скажи мені на вушко щось приємне. – Ти моя латіфундісточка »,« Всю партію »рігів», Юлю, Бойка, Медведчука і »іже з ними» треба гнати на пенсію, бо розваляли Україну остаточно! », Пишуть під постом пользлвателі.