Ображене Х*йло, або У передчутті нової “гібридної”: Путін відмовився зустрічатися з прем’єром Вірменії Ніколом Пашиняном

У п’ятницю, 25 січня, Пашинян прибув до Москви для зустрічей з вищим керівництвом Росії. Однак теплого прийому так і не дочекався.

Президент РФ Володимир Путін відмовився зустрічатися з лідером Вірменії Ніколом Пашиняном, який прибув до Москви 25 січня. Увагу на демарш Путіна звернув навіть близький до Кремля telegram-канал “Незигарь”, передають Патріоти України.

У п’ятницю, 25 січня, Пашинян прибув до Москви для зустрічей з вищим керівництвом Росії. Однак теплого прийому так і не дочекався. Путін в останній момент відмовився від переговорів, пославши замість себе свого “ручного” прем’єр-міністра Дмитра Медведєва.

Причини такого показового ігнору вірменського лідера з боку Путіна очевидні. У Вірменії все ще знаходиться під арештом близький друг Кремля екс-президент Роберт Кочарян. Крім того, Москву дуже дратує незалежність нової вірменської влади. Останнім ударом стала вимога Пашиняна вирішити проблему цін на енергоресурси в Євразійському економічному союзі (ЄАЕС).

Залишити відповідь