Облисіла і опухла: хвора на рак Анастасія Заворотнюк змінилася до невпізнання

Вже котрий тиждень ім’я Анастасії Заворотнюк не сходить зі сторінок ЗМІ

Вже котрий тиждень ім'я Анастасії Заворотнюк не сходить зі сторінок ЗМІ

Вже котрий тиждень ім’я Анастасії Заворотнюк не сходить зі сторінок СМІФото: GLOBAL LOOK PRESSІзменіть розмір тексту: AA

Весь останній місяць шанувальники актриси переживають за її здоров’я (в серпні журнал «Таємниці зірок» випустив статтю: «Анастасія Заворотнюк. Невже у неї з-за ЕКО … рак мозку?» – з тих пір чутки ростуть, як сніжний ком). І хотілося б вірити, що все це дурниці, але занадто давно «прекрасна няня» не показувалася на публіці, а в її соцмережах з’являються лише архівні фото. Остання публікація в Інстаграме, де артистка попросила описати няню Віку з серіалу трьома смайликами, і зовсім налякала передплатників.

– Настя такого б ніколи не написала, не її стиль, – впевнені користувачі соцмереж. – Де ж вона, що з нею ..?

Протягом останніх чотирьох років Заворотнюк живе в котеджному селищі Крекшино в Новій Москві. Сімейне гніздечко, куди актриса мріяла перевезти всю свою велику сім’ю (батьків, чоловіка – фігуриста Петра Чернишова і двох тоді ще дітей), далося їй дуже непросто. Історія з боргами по валютній іпотеці розтягнулася на кілька років, потім – страшна трагедія: один за одним пішли з життя батько і рідний брат артистки. Але ж вона так мріяла, що тато-режисер ( «людина, яка мене зробив» – говорила Заворотнюк) встигне пожити в просторому особняку поруч з близькими людьми … Тепер Анастасія часто їздить до рідних на могилу – вони поховані всього в трьох кілометрах від Крекшіно.

Будинок Анастасії Заворотнюк Фото: Олена ПЕТРОВА

«ДВА ДНІ ТОМУ приїжджають за курагою»

Елітне котеджне селище розташоване поруч з однойменною селом. Тут, далеко від столичного шуму, влаштувалися багато знаменитостей: Леонід Агутін і Анжеліка Варум, Володимир Винокур, Лев Лещенко, Наташа Корольова і Тарзан, Алла Довлатова …

Як не дивно, оточують цей оазис найпростіші мережеві супермаркети. Плюс ярмарок, куди місцеві ходять за домашнім сиром, свіжим м’ясом і фруктами-овочами. Двоповерхова будівля, де розміщуються торгові точки, переживає не найкращі часи – 30 вересня його закриють на ремонт.

Ось продавці і поспішають зробити касу, вмовляли покупців. Кого не спитай, Заворотнюк у всіх отоварюється – бере і тістечка, і рибу, і рідкісний каштановий мед (2000 за баночку). Правда, кажуть, що останнім часом тут частіше бачать її маму Валентину Борисівну.

Протягом останніх чотирьох років Заворотнюк живе в котеджному селищі Крекшино в Новій Москві Фото: Олена ПЕТРОВА

Протягом останніх чотирьох років Заворотнюк живе в котеджному селищі Крекшино в Новій Москві

– зачем мама, сама вона ходить, – з характерним акцентом запевняє продавець сухофруктів. – Два дні як тут була на червоний «Порше» 888. Чорнослив, курага, родзинки у мене взяла.

– Так значить Анастасія не хворіє?

– Це все вигадки, в-во-ка-ція, – підморгує торговець і замість двохсот грамів кешью сипле чотириста: – Знижка зроблю!

«МАМА ПОСТІЙНО ПЛАЧЕ»

У місцевій церкві, розташованій за парканом на території котеджного селища, йде ранкова служба. Весь прихід – дюжина бабусь, пара чоловіків, кілька молодих мам з дітьми.

– Анастасію я тут не зустрічала, а Валентина, мама її, заходить іноді. Люди вони хороші, але видно, що закриті, – розповіла одна з парафіянок.

Анастасія часто їздить до рідних на могилу - вони поховані всього в трьох кілометрах від Крекшіно Фото: Олена ПЕТРОВА

Анастасія часто їздить до рідних на могилу – вони поховані всього в трьох кілометрах від Крекшіно

Те, що котеджне селище на 350 будинків не для простих людей, помітно відразу. Територія обгороджена, всередину навіть таксі не пускають, всюди камери. Вартість житла тут стартує від 18 мільйонів – верхньої межі немає (до речі, особняк Заворотнюк на 900 «квадратів», який обійшовся їй в 2 млн доларів, виглядає куди скромніше багатьох). Живе актриса в самій віддаленій частині селища, прямо під лісом, і її будинок надійно прихований від зайвих очей високим парканом і густою рослинністю. Сусіди, мабуть, на роботі – на ділянках тільки будівельники та садівники. Всюди щось стукає, дзижчить – у багатьох хоромах повним ходом йде ремонт.

– Ми тут з минулого тижня, нікого не знаємо, – розводять руками умільці з сусідньої ділянки.

З розваг в Крёкшіно тільки дитяча та спортивний майданчики.

– Так, в будні у нас тут шумновато, багато новоселів, – розповідає мені місцева жителька, яка гуляє з собачкою. – Зате у вихідні тиша, тут негласне правило: в суботу-неділю не заважати іншим відпочивати. У нас і знаменитості живуть, знаєте? Спортсмени, артисти.

У місцевому храмі Анастасію не бачили Фото: Олена ПЕТРОВА

У місцевому храмі Анастасію не бачили

– А хто саме?

– Так ось Наташа Корольова, наприклад. Хвостик зробить – і побігла в магазин. Ще одна актриса відома, Настя Заворотнюк, вона мені якось садівника свого радила. Він з Таджикистану, дуже рукатий, і живе тут, на території. Раз на тиждень приходить стриже газон, взимку доріжки чистить. Бере в залежності від ділянки від 10 до 20 тисяч на місяць. Але якщо вам квіти посадити або там крону підстригти – за це окремо. Скаржився недавно: мовляв, у Заворотнюк пора газон перестилати, ділянка виглядає перебував у занедбаному стані, як не старайся. Але їм не до того зараз.

З розваг в селищі тільки дитячий майданчик Фото: Олена ПЕТРОВА

Фото: Олена ПЕТРОВА

– Вона, здається, хворіє?

– Так, хворіє. Зараз начебто поклали в лікарню. А до цього, влітку, вдома була. Але в селищі її майже не бачили, я думала, в Америку до доньки полетіла. Але потім бачу – Валя плаче постійно. У Насті, каже, сильно голова болить, спати не може. А потім я і Настю побачила … Чесно сказати, навіть не впізнала. Адже вона завжди худенька була, статуеточкі. А тут така повна, зовсім інша людина. І волосся її розкішних начебто немає, косиночка на голові. Це все від ліків … Дай бог, щоб вона видужала – треба б до церкви зайти, свічку за здоров’я поставити. У неї ж дочка зовсім маленька, ще й року немає …

ДЗВІНОК ДИРЕКТОРОВІ АКТРИСИ

– Ніякі питання про здоров’я Анастасії Заворотнюк ми не коментуємо, – відповів «КП»  Стас Христовий, концертний директор актриси . – Вона обіцяла дати інтерв’ю у вересні, вибираємо між каналами – «Росія» і НТВ. Але поки Анастасія не може. Єдине, про що вона мене попросила – не робити з цього аукціон. Продавати інтерв’ю Анастасії ми точно не будемо.

Заворотнюк поставили діагноз по фото. Чутки про те, що у Анастасії Заворотнюк рак мозку, стали шоком. І хоча друзі і колеги актриси все спростовують, в соцмережах вже порівнюють «прекрасну няню» з Жанною Фріске …

Знайомі – про причини хвороби артистки: У Анастасії Заворотнюк депресія через зайвої ваги .

джерело