Ніколи не було такої поганої ситуації: політолог розповів, як коронарірус вдарив по Кремлю

У зв’язку з пандемією коронавірусу і нафтовою кризою, електоральні шанси президента Росії Володимира Путіна такі низькі, які не були, напевно, ще ніколи.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” розповів російський політолог Дмитро Орєшкін.

Він описав реалії російської влади в період пандемії. Путін з великою обережністю ставиться до свого здоров’я

“Я б не сказав, що в Кремлі намагаються дуже сильно вдавати, що все в порядку. Путін поводиться так, як ніби він весь час на ізоляції. Навіть на постановочних кадрах по телевізору. Так, він без маски, спілкується, можливо, з кимось в індивідуальному порядку, але дотримується дистанції. І зрозуміло, що він серйозно ставиться до цієї загрози і не хоче смикати лева за хвіст, намагається не захворіти. Але коронавірус така зараза, яка нікого не шкодує. Але вийшло, звичайно, смішно – Путін сказав, що виходимо на роботу, і на наступний день захворів його прес-секретар “, – говорить Орєшкін.

Він наголосив, що раніше Путін конструював ситуацію, а зараз її конструюють нафтова криза і коронавірус – це пов’язані між собою проблеми, але вони не однокореневі.

“І Путін змушений пристосовуватися, а це не його стиль. Він зазвичай любить сам будувати для себе виграшні ситуації. Напевно, ніколи ще Путін не був в такій поганій ситуації з точки зору електоральних шансів. Але вона абсолютно не програшна. З точки зору “Левада -центру”, рівень підтримки у Путіна – 59%. Інше питання, що в 2020 році він падає від місяця до місяця”, – додав Орєшкін.

Олена Руденко

Залишити відповідь