Невгамовний Порошенко зважився на зухвалий крок, заява екс-гаранта вражає: “чужа слава”

Стало відомо, що екс-президент України Петро Порошенко збирається попіаритися на звільнених з російського полону

7 вересня в аеропорт Бориспіль прилетіли звільнені з полону українці. Зустрічали їх Президент України Володимир Зеленський, інші політики, журналісти, і, звичайно, рідні та близькі.

У прес-службі ВМС України розповіли, що українських військових моряків з полону зустрічали не тільки традиційним українським короваєм з сіллю, але і військовими нагородами.

24 звільнених з російського полону українських моряків отримали військові ордени, підвищення в званні і офіцерські кортики. Нагороди вручив командувач Військово-морських сил Збройних сил України Ігор Воронченко.

За інформацією Телеграм-каналу Легітимний зараз опрацьовують варіант, як нагородити інших звільнених політв’язнів. Посилаючись на джерело з Офісу Президента канал повідомляє, що опрацьовуються варіанти нагородження Сенцова, але пам’ятають досвід Савченко. Героя України поки вирішено не давати. Ще тривають обговорення, тому що є інформація, що за нагородження Сенцова Героєм України виступить і «ЄС-Порошенко» і «Голос Вакарчука», щоб зловити черговий «хайп».

Також у повідомленні сказано, що Офіс Президента Зеленського шукає роботу для звільнених політв’язнів. Крім цього багатьом з них збираються допомогти фінансово.

У повідомленні каналу стверджують, що є інформація, нібито Порошенко та інші спробують «прилаштуватися» до цього обміну. Піарники Петра Олексійовича опрацьовують різні варіанти, аж до виступу деяких обміняних разом з Порошенко на прес-конференції, або спільне фото, або «звана вечеря», або навіть заяви в ЗМІ з вдячністю екс-президенту і т. д..

«Обмін пройшов, але «хайпить» на ньому спробують всф», – підсумували в Телеграм-каналі.

Також раніше повідомлялося, що у той час як всі ведуть бурхливе обговорення щодо успішного обміну полоненими, попередній президент України теж вирішив відзначитися. Петро Порошенко опублікував пост на своїй сторінці в фейсбуці з даними, які не мають ніякого відношення до реальності.

«Як п’ятий президент України, причетний до звільнення тисяч наших співвітчизників, знаю, що простих і лінійних рішень тут не буває. Пишаюся тим, що завойоване нами ще навесні рішення Міжнародного морського трибуналу приперло Путіна до стіни і спонукало нарешті звільнити наших героїв», – зазначив він.

Таким чином в своєму зверненні до народу, Петро Олексійович з якихось причин вирішив приписати собі заслуги за звільнення полонених. Нібито він, як п’ятий президент України теж в свою чергу справив значний вплив на такий результат подій. Однак, чим керуючись, він не написав.