Неадекватний Жириновський поділив Україну між чотирма країнами: «Із задоволенням відітнуть»

Жириновський ніяк не залишить у спокої Україну

Скандальний російський політик Володимир Жириновський, який постійно виявляє свої украинофобні ідеї і вражає абсолютно дикими витівками, продовжує говорити гидоту про Україну 

Так, під час прямого ефіру пропагандистської телепередачі  «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим», яку транслюють на телеканалі «Росія 1» він знову почав погрожувати українцям.

Скандальний політик сказав, що без нормальних відносин з Російською Федерацією нібито Україна може втратити частину своїх територій. Їх заберуть чотири країни.

«Якщо вони відмовляються від нашого газу, від відносин з Росією, то вони закреслюють себе. Це американцям і потрібно. Поляки із задоволенням відітнуть пів-України, і австрійці, і угорці, і румуни», — висловився несамовитий політик, вражаючи своїм неадекватством.

Також раніше повідомлялося, що скандальний політик закликав зняти всі обмеження на дослідження клонування і модифікації генів в РФ.

«Ми повинні зняти всі обмеження на дослідження клонування і модифікації генів — за цим майбутнє», — підсумував скандальний Жириновський.