Не впоралася з керуванням: в ДТП загинула Королева

Шкода дівчину

В автокатастрофі в США загинула переможниця конкурсу краси «Міс Земля». Дівчині було 32 роки.

У США загинула королева краси Фото – колаж: РБК-Україна

Про це повідомляє РБК.

Аварія сталася в США в штаті Меріленд. Загинула Заніб Навід, королева краси конкурсу «Міс-Земля». Їй було 32 роки. Як повідомляє видання People, дівчина не впоралася з керуванням автомобіля.

Згідно деталей трагедії Заніб їхала за кермом свого автомобіля Mersedes CL2, в якийсь момент вона не впоралася з керуванням, її занесло і машину викинуло на бордюр. В результаті машина перекинулася, а жінку силою удару викинуло з автомобіля. Заніб Навід померла на місці трагедії ще до приїзду швидкої. 

Заніб Навід Фото: facebook.com/ZanibNaveedMissPakistanWorld

Відомо що Заніб уродженка Лахора, а проживала в місті Помона, що в штаті Нью-Йорк. У 2011 році дівчина закінчила американський університет Пейс. А титул «Міс Пакистан Світ» (Miss Pakistan World) Заніб завоювала вже в 2012 році в місті Торонто.

Відзначимо, що зазначений конкурс є єдиним визнаним в світі пакистанським конкурсом краси. Участь в конкурсі можуть брати дівчата з усіх куточків світу. Головна умова – пакистанське походження. 

Після, Заніб брала участь від Пакистану на міжнародному конкурсі «Міс Земля» (Miss Earth), а потім стала президентом конкурсів «Міс Пакистан» і «Місіс Пакистан США». Про її особисте життя було відомо небагато. Достовірно відомо лише те, що красуня недавно вийшла заміж.

Заніб Навід Фото: facebook.com/ZanibNaveedMissPakistanWorld

Друзі та колеги сумують про раптову смерть Заніб. Соцмережі наповнені співчуттям рідним. Всі її знайомі одноголосно заявляють, що дівчина виділялася сильною волею, завжди досягала поставлених цілей і зуміла прокласти свій власний шлях до успіхів. Всі пророкували їй велике майбутнє. Також багато відзначали, що бути королевою краси в такій непростій країні, як Пакистан – це дуже важка праця.