«Не шукайте героїв зовні, коли наші, справжні, воїни захищають вас і гинуть, поки ви дивитесь футбол»: Журналіст вразив своїм дописом про скандального хорватського футболіста

У мережі сильно висловилися про футболіста збірної Хорватії Домагоя Віду, який вибачився за відеозапис, на якому вимовляє «Слава Україні». Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, зазначають Патріоти України.

«Люди, вам не набридло створювати собі кумирів? Віда вибачився перед росіянами за свою «помилку», як і очікували. І українці знову в розчаруванні і депресії. А побачити справжніх своїх героїв — наче очі замилені. Якщо вам самим начхати на свою війну, на яку підтримку ззовні ви розраховуєте?», — запитав журналіст.

Він нагадав, як під час Балканської війни хорвати перемогли сербів за допомогою єдності, коли півкраїни пішло воювати в джинсах проти потужної сербської армії і перемогли.

«Просто бридко дивитись, коли шукають героїв назовні, тоді, коли наші, справжні, воїни захищають вас і гинуть, поки ви дивитесь футбол», — додав Цаплієнко.

Варто зауважити, що користувачі соцмереж залишилися небайдужими до слів журналіста.

«На мою думку, Віда вибачився і сказав це все, тому що дійсно не подумав, наскільки люто рашисти ненавидять всіх», «Ворог у нас сильний, а ми просто ще сильно наївні, тому і кумири розчаровують», «Всім зрозуміло, що хорвати, в першу чергу, думають про свої державні, спортивні і політичні інтереси», «Вибачився, не вибачився… яка різниця, що вже тепер змусили робити людину?», — написали в мережі.