“НЕ ПРОСЫХАЛА”: П’ЯНА ВОЛОЧКОВА ШОКУВАЛА ЖУРНАЛІСТІВ ПІД ЧАС ЗЙОМОК ФІЛЬМУ

Знімальна група заявила, що більше не збирається працювати з балериною.

Журналісти висловили обурення щодо поведінки скандальної балерини Анастасії Волочкової. За словами представників знімальної групи, 43-річна зірка вживала алкоголь прямо під час зйомок фільму.

Зокрема, автори документальної стрічки про танцівницю поскаржилися авторам шоу на YouTube “Ті, що говорять Голови” на те, що в перший же знімальний день Волочкова постійно “прикладалася до пляшки”.

“Людина протягом зйомок просихає і поводився абсолютно огидно. На інтерв’ю вона попросила з’явитися виключно з вином. Все це випила, а вранці прийшла людина, яка абсолютно не спав”, – повідомив режисер Микита Лойк.

За його словами, у другий день зйомок Анастасію Волочкову супроводжувала в Північну столицю журналістка Ірина Шихман, і балерина ледь не зірвала зйомки.

“Опоздала на поїзд, потім забула паспорт. У нас взагалі під зривом вся відрядження було. Це було сумно, жахливо, і я, звичайно, це все показала в цьому фільмі, коли його писала. Більше не хочу з цим працювати ніколи. Мені про цю людину все зрозуміло і щось ще розуміти вже не хочеться “, – сказала Шихман.

Аналогічну позицію озвучила не так давно відома ведуча Дана Борисова. Зокрема, вона розмістила в сторіз свого Instagram фото Волочкової та хештег # спасемволочкову, звинувативши її в алкоголізмі.

“Я бачила, це жахливо, Особа набряклі і які спилися, не знаю як допомогти. Я стежу за нею, гола постійно, і язик заплітається, це жесть. Але вона ж в запереченні, її б на реабілітацію протверезитися, але ж не поїде ні за що. Дуже шкода її “, – відзначала блондинка.

Сама Волочкова отрізцала свою алкгольную залежність, але говорила про те, що може дозволити собі келих шампанського.