Не люди, а звірі! У Дніпрі зґвалтували, побили і поховали живцем собаку (фото 16+)

Цими вихідними в Дніпрі сталася жахлива подія. У ніч на неділю невідомі молодики познущалися з собакою – зґвалтували, побили та заживо поховали, передають Патріоти України.

Люди почули, як собака скавучала та пішли перевірити, що трапилось. Побачивши напівживу та скривавлену тварину вони зателефонували у собачий притулок, спеціалісти якого приїхали та забрали нещасну до себе.

«Все розірвано, опухле, я не хочу навіть уявляти що з нею робили! Вибачте, не можу писати тактовні пости, після того, що ми сьогодні побачили, до сих пір трусяться руки, як же її шкода цю дитину …Мало того що з нею робили, після всього поховали заживо! Ви уявляєте? Кинули в траншею ще й землею присипали. Шок. Подзвонили люди, кажуть собака в ямі лежить і виє. Вночі чули як малолітки лазили по сусідній покинутій ділянці, шуміли, сміялися, було чутно як скиглить пес. Вирішили що крадуть металобрухт, з ранку пішли перевірити чи цілі двері у сусідів, а там … а там вона, Юнона (ми дали дівчинці таке ім’я). Лежить в траншеї, тихенько поскулює, вся нижня частина опухла, кров хлюпає з під хвоста. Мухи роєм гудуть, обліпили всю нижню частину. А вона тільки очима водить, на нас дивиться з такою тривогою, хлопці, їй було страшно, вона не знала що ми прийшли рятувати … але навіть не поворухнулася …. тільки очі бігали, бігали злякано», — написали у «Фейсбук» працівники притулку.

Наразі собакою займаються лікарі притулку. Небайдужі люди надсилають гроші на порятунок Юнони, адже собаці ще попереду слід пережити операції та тривале лікування.