“НАСТАВ ЧАС ВАМ ЗГОРІТИ”: В ТУРЕЧЧИНІ МАСОВО ТРУЯТЬ РОСІЙСЬКИХ

Загрози надійшли навіть на адресу посла РФ.

Загрози надійшли навіть на адресу посла РФ. Як повідомив посол Росії в Туреччині Олексій Ерхов, на тлі недавніх подій в Ідлібі і заяв Ердогана він спостерігає цькування російських в соцмережах. Користувачі пишуть фрази в стилі “прощайтеся з життям”. Більш того, загрози надійшли і самому послу. За його словами, в турецьких соцмережах спостерігається антиросійська істерія.

“Прощайтеся з життям”, “Ніхто не буде вас оплакувати”, “Настав час вам згоріти” і все таке інше “, – сказав дипломат в бесіді з редакцією Sputnik Туреччина, заявивши, що йому неприємно, але розкрити таку інформацію він зобов’язаний.

“Ось ескалація в Сирії. Згоден: дуже хворобливі події і тривожні дні. Але подивіться, яка жахлива свистопляска почалася в соцмережах”, – вважає Ерхов, зазначивши, що спочатку загинули російські офіцери і лише потім були вбиті турецькі військові.

За його словами, подібне вже відбувалося п’ять років тому, тільки замість Ідліб був Алеппо. Різкі репліки на адресу РФ тоді дозволяли собі не тільки соцмережі, але і місцеві ЗМІ. Все закінчилося так званим “літаковим кризою”, а також злодійським вбивством посла Андрія Карлова “, зазначив дипломат.

“До речі, і мені самому вже безпосередньо загрожують. І що, невже історія нікого нічому не вчить?” – зазначає Ерхов.

Посол додав, що найбільше його турбує небажання партнерів зрозуміти позицію опонента, а це “може обернутися великою бідою”.

Нагадаємо, що в понеділок Міноборони Туреччини повідомило про те, що п’ять турецьких військових загинули і п’ять отримали поранення в результаті артобстрілу спостережного пункту в Ідлібі з боку сирійської армії, турки завдали удару у відповідь. А президент Ердоган дозволив собі кілька різких висловлювань на адресу Сирії та Росії.