«Наші гроші» показали квартиру, де живе Зеленський і хто його сусіди. ВІДЕО

В елітному будинку біля Верховної Ради на вулиці Грушевського, 9-а, разом з кандидатом в президенти України Володимиром Зеленським володіють квартирами представники оточення олігарха Ігоря Коломойського.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігус» (Bihus.Info).

Сім’я Зеленських володіє там квартирою через кіпрську фірму «Алдоранте Лімітед». Тут же двома квартирами володіє сім’я Шефір – бізнес-партнери Зеленського. Ще одні апартаменти належать соратнику Ігоря Коломойського Тимуру Міндічу. Це на його авто зараз їздить Володимир Зеленський, повідомляється в розслідуванні.

Крім них, в будинку на Грушевського дві квартири належать іншого близького до Коломойського людині – голові Волинської облради Ігорю Палиці. Авто, записане на пов’язану з Палицею фірму, їздить у кортежі Зеленського. Квартиру на Грушевського Палиця орендує у Івана Кравчука.

Сам Ігор Коломойський в розмові з Bihus.Info зізнався, що дізнається новини про виборчу кампанію Зеленського від свого ж адвоката, а паралельно представника Володимира Зеленського, як кандидата в президенти – Андрія Богдана.

джерело: «Наші гроші з Денисом Бігус»