Нарешті! Путін виводить війська з Донбасу. Історичне рішення. У США вже зробили заяву

Тимчасовий повірений посол США в Україні Вільям Тейлор заявив, що РФ нібито хоче вивести свої війська з Донбасу через економічну тиску санкцій Заходу.

Володимир Путін

Адже в нинішніх умовах фінансування найманців “Л / ДНР” є лише додатковим тягарем для Росії, що відчувають на собі її жителі, пише Оглядач .

“Думаю, є ознаки того, що росіяни і, зокрема, Кремль хотів би піти з Донбасу. Тому що їм доводиться серйозно платити за свої війська там, за підтримку своїх служб на Донбасі і в Криму”, – сказав Тейлор, зазначивши, що саме тому Америка повинна продовжити антиросійські санкції і при цьому підтримувати діалог з Кремлем в будь-якому форматі.

“Діалог на кшталт йде добре між президентами Зеленським і Путіним. Якщо це спрацює, то це відмінний формат. Ми маємо двох людей, які повинні дійти згоди про те, щоб росіяни покинули Донбас. І про те, щоб вони кінець кінцем залишили Крим”, – додав посол.

Посол США в Україні Вільям Тейлор

Нагадаємо, що Путін сказав, хто буде “президентом” захопленого Криму.

У суботу, 8 вересня в Росії пройшов єдиний день голосування. Росіяни в різних регіонах країни вибирали собі владу від місцевих депутатів до губернаторів. Пройшли «вибори» окупаційних органів влади і в включеному Криму. Згідно їх підсумками, в так званий «парламент Криму» пройшло три партії: «Єдина Росія», «набрала» 60 мандатів з 75. Ще 10 місць у партії Жириновського ЛДПР, комуністи змогли зайняти – 5 місць.

Зауважимо, що вибори в так званий «парламент Криму” не визнала жодна держава, вважаючи їх нелегітимними. Однак, незважаючи на це, російський вождь Володимир Путін вже назвав кандидатів, які як він вважає можуть претендувати на посаду так званого «глави республіки».

Володимир Путін

На думку Путіна, керувати включеним півостровом можуть лише три людини: Сергій Аксьонов ( «Єдина Росія»), Сергій Богатиренко (КПРФ) і Павло Шпер (ЛДПР).

Не встиг господар Кремля закінчити свою промову, як «голова» створеного окупантами кримського парламенту Володимир Константинов вже заявив, що так званим «главою Криму» буде обрано Аксьонов, відомий в певних колах як «Гоблін».