Нарешті! Газ для українців подешевшає більше, ніж на 100 гривень! О це так новина

З’явилася інформація, яка, безумовно, порадує багатьох українців. Цілком реально, що у вересні вартість газу для населення може бути знижена на 115 гривень.

Андрій Герус

Про це в понеділок, 9 вересня, заявив глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, депутат від партії “Слуга народу” Андрій Герус в ході засідання погоджувальної ради.

Герус зазначив, що практично за півроку зниження ціни на газ для населення становить приблизно 30%.

“Сьогодні піднімалося питання щодо тарифів на газ. Я хочу повідомити, що, згідно з останньою інформацією, для населення у вересні ціна газу буде знижена приблизно на 115 гривень за 1000 кубічних метрів. Таким чином, за останні 5 місяців зниження ціни на газ для населення становить приблизно 30%. Тому в цьому вересні газ для населення буде дешевше, ніж він був у вересні минулого року “, – заявив Герус.

Раніше Нyser інформували, що фахівці компанії ” Нафтогаз” прогнозують ціну на природний газ для споживачів на умовах положення про накладення спеціальних зобов’язань. Тобто вартість складе 7 184,8 грн за тисячу кубометрів (без ПДВ) на листопад і грудень 2019 року.

Нагадуємо, міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зробив заяву, яке так довго чекали українці. Виявляється, найближчим часом можуть істотно знизиться тарифи на комунальні послуги.

Також, українців  очікують деякі нововведення.  Відомо, що нові правила вступлять в силу лише з 1 січня 2024 року. Зокрема, мова йде про законопроект під номером №1083 внесений партією “Слуга народу”. Згідно з ним повинно зміниться правове регулювання відносин у сфері електронних комунікацій.