Надя Дорофєєва розповіла про свій новий роман. І що можна сказати?

Дорофєєва зробила несподіване заяви щодо Єгора Крида. 

Вся правда розкрилася під час зйомок відеоблогу відомої співачки на YouTube. Надія займається їм вже не перший рік і там відкрито ділитися зі своїми фанатами подробицями особистого життя. Так, недавно вийшов новий випуск знаменитості, де вона і відповіла на безліч запитань, які так давно хвилюють користувачів. Зокрема, мова зайшла і про Єгора Крід, пише  viva.ua.

Варто зазначити, що вже давно ходять чутки про предпологаются романі Надії з російським репером Єгором Крідом. Цим і обумовлений інтерес публіки до даного питання. Дорофєєва в свою чергу не стала нічого приховувати і повідала про все, що її пов’язує з відомим виконавцем. 

В результаті, як і можна було припустити, все виявилося лише порожнім слухом. За словами, артистки, у них з Єгором – лише робочі стосунки. Єдине, що у них було, це спільний влоги, частина якого була знята під час їх зустрічі в Лос-Анджелесі. Найголовніше, що повинні знати шанувальники, це те, що навіть ніякого поцілунку не було, зазначила Надія Дорофєєва.

До слова, вже кілька років Надя Дорофєєва учасниця популярного дуету “Время и Стекло”, щаслива в шлюбі з Володимиром Дантесом.