«На Майдан!»: Порошенко, Тимошенко і Вакарчук звернулися до українців

«Європейська солідарність», «Голос» і «Батьківщина» закликали в Раді всіх небайдужих українців вийти в неділю, 8 грудня, на масову протестну акцію в центр Києва.

Відповідне звернення з підписами лідерів політсил Петра Порошенка ( «євросолідарності»), Святослава Вакарчука ( «Голос») і Юлії Тимошенко ( «Батьківщина») на сторінці в соцмережі Facebook оприлюднив народний депутат від «євросолідарності» Андрій Парубій.

«Українці! З огляду на доленосні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, напередодні Нормандське зустрічі необхідно нагадати владі про «червоних лініях» – вимогах українського народу, які ніхто не має права проігнорувати », – йдеться в опублікованому зверненні.

Фото: facebook.com/andriy.parubiy

Так, серед згаданих вимог:

– Ніяких компромісів по унітарній державі і ніякої федералізації.

– Ніяких компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.

– Ніяких політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов з безпеки і деокупацію. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.

– Ніяких компромісів по деокупацію і повернення Криму до України.

  • Немає припинення міжнародних судових процесів проти Росії.

«Закликаємо всіх українців, всі державні політичні сили, громадські організації 8 грудня о 13:00 вийти на Майдан Незалежності щоб продемонструвати нашу єдність і рішучість у боротьбі за Україну», – йдеться у зверненні.

Источник: ELISE JOURNAL