На Кримському мосту трапиться катастрофа: астролог назвав дату

16 травня 2018 року відбулося відкриття Кримського (Керченської) моста, який дозволив налагодити автомобільне сполучення між Росією і включеним Кримом.

Астролог Влад Росс в коментарі Главреду пояснив, чому Кримському мосту загрожує катастрофа.

“У цей день Сонце з’єдналося з самої диявольської зіркою, яка вважається” богом диявола “і називається Алголь. Найгірше, що можна придумати в період з’єднання Алголя і Сонця – це відкриття або презентацію чого-небудь. Тим більше, небезпечної затією було відкриття важливого моста в такий день “, – зазначив астролог.

За його словами, ще більш несприятливим і небезпечним робить цей день той факт, що як раз 16 травня 2018 року Місяць була в з’єднанні з однією з зірок, що утворюють вісь катастроф – зіркою Альдебараном, теж диявольською зіркою (Антарес і Альдебаран утворюють вісь катастроф, розташовуючись на небі практично навпроти один одного; астрологи вважають, що під впливом осі катастроф активізуються події, причиною яких є помилкові або незаплановані дії людини, пов’язані з технікою, – Ред.).

“Тобто, в день відкриття Кримського моста і Сонце, і Місяць були в з’єднанні з диявольськими, руйнівними зірками. Однак і це ще не все. У цей день Меркурій (планета, керуюча шляхами і дорогами) був в з’єднанні з Ураном, який обіцяє раптові катастрофи, несподівані несприятливі події і раптові негативні структурні зміни. Все поєднання планет і комбінації планет в день відкриття моста – гірше не придумаєш “, – пояснив Росс.

Але найголовніша загроза, за словами астролога, яка закладена в зв’язку з неправильною датою відкриття Кримського моста – небезпека масової загибелі людей, оскільки до всього вище перерахованого планети ще й були в з’єднанні з Чорної Місяцем.

“Все це свідчить про те, що Керченській мосту катастрофи не уникнути. І перші негативні перетворення, руху вже почалися. Однак через дев’ять років існування цього моста, на циклі Чорної Місяця, дана конструкція може стати непридатною до експлуатації – по мосту просто неможливо стане пересуватися “, – сказав він.

Астролог також звернув увагу, що другий негативний цикл – 13 років існування Кримського моста, коли також можливі якісь несприятливі і несподівані події, пов’язані з ним.

“Інший негативний період почнеться, коли планети малого і великого нещастя – Плутон і Сатурн – з’єднаються, а це буде на 21-22-ий роки існування моста. На 22-ій рік існування цей міст може остаточно зруйнується, цей рік стане роком винесення вердикту цій споруді “, – заявив Росс.

“Так що Кримський міст і залишки ейфорії від” Крим-наша “вже не зможуть приносити додаткові бонуси російському лідерові Володимиру Путіну і підвищувати його рейтинг. Уран увійшов в сузір’я Тільця, а при такому положенні планет завжди відбувалося падіння Росії в тому чи іншому вигляді. так що починається період хаосу в Росії “, – додав він.