Митники почали максимально штрафувати “евробляхеров”

Українська митниця почала виписувати власникам евроблях максимальні штрафи. Наприклад, в листопаді 2019 року, одного з таких горе-водіїв оштрафували відразу на 170 тис. Грн. Власник авто намагався оскаржити санкцію в суді, але марно.

Згідно з судовим рішенням від 12.11.2019 у справі №461 / 8606/19, порушник ввіз в 2016 році в Україну автомобіль Jeep Grand Cherokee, і з тих пір жодного разу не виїжджав на ньому за межі країни, чим порушив митні правила щодо термінів ввезення / вивезення нерозмитнених авто, передає ubr.ua.

Порушника затримали, коли той на автобусі хотів виїхати до Польщі. При перетині кордону йому вручили відповідний протокол.

Як відзначають в ЮК «Дорожній адвокат», в листопаді цього року таких рішень винесено судами багато. При цьому юристи додають, що отримання штрафу не звільняє власника «бляхи» від обов’язку вивезти авто за межі України.

«Якщо авто не буде вивезено за межі митної території України або розмитнено, то до власника евробляхі можуть бути застосовані нові штрафи», – кажуть в «Дорожньому адвоката».