Мир між Україною і Росією. У Кремлі зробили гучну заяву. Починаються переговори Зеленського і Путіна

Попередні домовленості про обмін утримуваними особами за формулою “33 на 33” послужило поштовхом до настроювання діалогу між Україною і Росією.

Зеленський і Путін почали домовлятися про обмін військовополоненими

Про це заявив прес-секретар Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков, передає ” Уніан “.

Так, Пєсков прокоментував питання про те, як можна оцінити відносини Росії і України в світлі новин про підготовлюваний обміні в’язнями. 

“Поки ми констатуємо початок діалогу між двома президентами, констатуємо певні контакти, які здійснюються в розвиток цих розмов і в розвиток розумінь, які були досягнуті в ході цих розмов”, – заявив Пєсков.

Прес-секретар Росії також підтвердив контакти з обміну утримуваними особами між українською і російською стороною. 

Нагадаємо, Москва і Київ хочуть обміняти 33 росіян на 33 українців вже в кінці серпня.

Таку заяву зробив адвокат екс- “беркутівця” Олександра Саттарова. До слова, його 22 серпня нарешті випустили з-під варти. За словами, його адвоката, вже скоро будинку виявиться ще 33 бійця.

Таким чином, довгоочікуваний обмін полоненими запланований на 28-29 серпня. З цього приводу, український омбудсмен Людмила Денисова вже прибула в Росію. 

Тим часом в МЗС РФ відмовляються будь-яким чином коментувати дану інформацію. Вони дотримуються думки, що “всі подібні питання повинні вирішуватися професіоналами і компетентними органами на правовій основі”.

Варто відзначити, що екс-боєць спецпідрозділу “Беркут” Олександр Саттаров, який пройшов вже через всі необхідні процедури для обміну, скоро прибуде до Києва, де його раніше звинувачують за участь в так званій “самообороні” Криму.

Нагадаємо, Зеленський зробив гучну заяву щодо обміну полоненими . Президент України щиро вірить в те, що результат не змусить себе довго чекати і питання щодо обміну полоненими між Україною і РФ буде вирішено в найближчі дні.

Як повідомляв Hyser, український омбудсмен Людмила Денисова вже прибула в Москву . Українці з нетерпінням чекають, чим же закінчаться тривалі переговори з приводу обміну військовополоненими.

Також Hyser писав, що   Росія відпускає українських моряків! Здійснилося!  Вже назвали терміни, коли Росія поверне Україні полонених на Азові моряків.