«Ми виходимо на Майдан». Готується переворот проти Зеленського.

Підозрюваний в звірячих злочинах проти народу України олігарх Порошенко закликав людей виходити на Майдан і повідомив, що його угруповання також виходить на Майдан.

Підозрюваний Порошенко готує державний переворот і сценарій вже запущено. Вчора була просто репетиція …

Ось що заявив підозрюваний Порошенко:

«Ми за Україну! Ми за її європейське майбутнє! І тільки спільними зусиллями ми можемо протистояти цьому повзе проросійському реваншу. Наша команда приєднується до акції. О 20:00 на Майдані », – йдеться в повідомленні.

Члени угруповання олігарха Порошенка поставили ультиматум Президенту України Володимиру Зеленському, який сьогодні перебуває з офіційним візитом в Канаді.

Підозрюваний у важких злочинах олігарх Порошенко

Член угруповання Порошенко Роман Синіцин написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сьогодні протест був мирний: постояли, поговорили, покричали, попалили. Завтра буде зовсім не мирно », – написав він.

Також член ОПГ додав:

«Також звертаємося до Зеленському, президенту і гаранту Конституції. У таких ситуаціях ви повинні говорити швидше ніж люди, а не мовчати і ховатися. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антімайдановцев – втікачів всупереч закону і конституції, то ми прийдемо і до вас », – написав він.

З чого все почалося?

ЦВК зареєструвала на вибори блогера Шарія та екс-соратника Януковича Андрія Клюєва.

ЦВК повністю складається з членів угруповання Порошенко і Яценюка (ред. Народний Фронт і БПП).

ОФІЦІЙНО були дані підтвердження, що Шарій і Клюєв не мають права балотуватися в депутати, але ЦВК приймає протизаконне рішення зареєструвати одіозних особистостей.

Абсолютно всі говорять , що олігарх Порошенко і його кишенькова Центральна виборча комісія навмисно спровокували цю ситуацію для початку державного перевороту.

На всіх телеканалах угруповань Народний Фронт і БПП цілодобово говорять про реванш, який вони ж і створюють підставляючи під удар України.

Олександр Дубинський на всю країну повідомив, що Порошенко, Парубій, Пашинський, Чорновіл і інші члени ОЗГ провокують державний переворот і повалення Зеленського:

Порошенко і члени антиукраїнських угруповань готують державний переворот і захоплення влади! Якщо СБУ не буде реагувати на очевидні провокації і антиукраїнські акції членів угруповань БПП і Народний Фронт, нашу країну заллють кров’ю.

Сценарій задуманий олігархом Порошенко ідентичний сценарієм 2013 року, коли олігарх через трупи людей проліз в президентське крісло.

Обов’язково поділіться цієї найважливішої новиною. Наша країна зобов’язана знати правду!