“Ми готові презентувати зміни.” Уляна Супрун зробила заяву щодо співпраці з командою Зеленського

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що готова співпрацювати з командою новообраного президента Володимира Зеленського та надалі очолювати МОЗ у новому уряді.

Про це вона зазначила в інтервʼю DW.

Однією з умов співпраці з новою владою Супрун назвала підтримку медичних реформ з боку уряду, який сформують після парламентських виборів.

«Після виборів від команди Зеленського ми почули, що є підтримка реформ, що вони би хотіли подивитися, як вони відбуваються, можливо, дати якісь поради. Ми готові презентувати зміни, які зараз відбуваються, але наполягаємо на тому, що вони вже розпочаті й незворотні», — наголосила очільниця МОЗ.

«Ми будемо стежити за тим, що відбуватиметься упродовж наступних шести місяців, і готові співпрацювати із будь-якою конструктивною політичною силою, щоб пояснювати перебіг реформ і забезпечити галузі необхідне фінансування», — заявила Супрун.

Вона додала, що персонально з нею команда Зеленського ще не спілкувалася, за винятком заяв консультанта Зеленського у питаннях охорони здоровʼя Євгена Комаровського у медіа та соцмережах. Link

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.