«Мозок їде»: Фото Марини Порошенко викликало резонанс в мережі

Марина Порошенко прийшла здавати кров в компанії двох дочок і фотографа.

Дочки тримали Марину за руку під час процедури, а фотограф фіксував все це дійство з різних ракурсів.

Відзначимо, що фотографії Марини Порошенко під час медичної процедури викликали резонанс в Мережі.

«Дочки, швидше за все, прилетіли з Лондона спеціально для участі в цій показухи. Я звичайно перепрошую, але це сімейка ебанись * тих театралів. Просто я багато разів проходив процедуру плазмоферезу, в ході якої беруть 800 мілілітрів крові – це вдвічі більше, ніж беруть у донорів. Це не чинило жодного впливу на організм, абсолютно ніяк не відчувалося і, коли я уявив, що я взяв би з собою на процедуру якихось родичів, які тримали б мене за руку – це викликало у мене напад гомеричного сміху. Ну реально комедія, люди несповна розуму і не розуміють, як вони виглядають з боку », – прокоментував фотографію Марини Порошенко в соціальній мережі Facebook Олександр Волков.

«Яке упущення. Де поп щоб відспівував відразу? », – сказав Євген Середа.

«Я вже подумав по цій фотці, що дружині ПАП стало погано і вона втратила свідомість, коли сказали, що її чоловік поїхав на допит в ДБР !!!», – висловився Євген Гаргалюк.

«Виглядає, як евтаназія)))», – зазначила Наталія Спіженко.

«Стидуха ця Марина хоч б не ганьбилася, тисячі людей ходять здавати кров, а вона з фотографом прийшла – великий подвиг, ха ха ха», – переконана Віра Ведехіна.

«Майже балет, вмираючий лебідь. Не заважайте їм вони відкривають в собі нові таланти. Хоча виглядає цинічно », – висловилася Віра Азарова.

«Я не знаю, як дочки, але старший син і Марина такі ж несамовиті, як глава сімейки. Це навіть не обговорюється. Досить згадати окремі епізоди: Марина публічно вітає чоловіка по тв і каже при цьому, що Петра Україні бог послав, Марина на тому ж тв веде ранкову гімнастику, публічні поцілунки на публіку в річницю весілля, походи по супермаркетам на камеру, поїдання плову … Завжди виникало питання: вона що, така нерозумна? – ні, справа не в цьому, хоча все може бути. Вона просто така ж цинічна, як і її чоловік. Якщо під час спільного життя бачиш, що ця солодка життя дається шляхом, м’яко кажучи, злодійським, то звикається з думкою, що це нормально. У Марини на обличчі все написано. А хіба Іра Геращенко НЕ актриса? А її тезка Луценко? Це політичний театр », – додала Світлана Голубовська.

«Чума болотна .. краще б вона фотографа найняла щоб увічнив як вона гроші виділені на дитячі будинки вкрала», – обурилася Аліса Федоряка.

«Показуха надзвичайно. Уже дивитися на цю сімейку не хочеться. Мізками їдуть і до чого і чоловік і дружина однаково », – підкреслила Тамара Прокопенко.