МОЯ ДРУЖИНА, ВІКТОРІЯ, ПОСТІЙНО СКАРЖИЛАСЯ НА ВІДСУТНІСТЬ ГРОШЕЙ, І Я ПОЇХАВ ЗА КОРДОН НА ЗАРОБІТКИ. ВСЕ ДО КОПІЙКИ Я ВІДСИЛАВ ДРУЖИНІ ГРОШОВИМИ ПЕРЕКАЗАМИ. ТАК ТРИВАЛО ПІВ РОКУ. ПРИЇХАВШИ ДОДОМУ, Я ЗАСТАВ ТІЛЬКИ ОБДЕРТІ СТІНИ КВАРТИРИ. НІ ДРУЖИНИ, НІ ДОНЬКИ ВДОМА НЕ БУЛО. Я ПОБІГ ДО ТЕЩІ, АЛЕ ТА НАВІТЬ ДВЕРІ НЕ ВІДКРИЛА. А ГІРКУ ПРАВДУ МЕНІ РОЗПОВІВ СТАРИЙ ДРУГ

Моя дружина, Вікторія, постійно скаржилася на відсутність грошей, і я поїхав за кордон на заробітки. Все до копійки я відсилав Вікторії грошовими переказами. Так тривало пів року. Приїхавши додому, я застав тільки обдерті стіни квартири. Ні дружини, ні доньки вдома не було. Я побіг до тещі, але та навіть двері не відкрила. А гірку правду мені розповів старий друг

З Вікторією ми познайомилися давно, ще коли навчались в академії. Після закінчення ми відразу одружились, і в нас з’явилась чудова донька Анастасія. Зараз їй вже шість років.

Після народження Насті, Вікторія перетворилася в примхливу дівчинку. Постійно вимагала підвищеної уваги до неї, скаржилася на брак грошей, що їй постійно потрібно ходити в салон краси, купувати дорогі речі і так далі. Тоді я вирішив поїхати на роботу за кордон. Нашу доньку в основному виховували бабусі – по черзі.

 

На заробітках я пробув близько пів року. Весь цей час я не забував про Віку і Настю. Щомісяця дружина отримувала від мене грошові перекази. І ось коли я вирішив повернутися на додому, мій ідеальний світ перетворився в пекло. Приїхавши додому, я застав тільки обдерті стіни квартири. Ні дружини, ні доньки вдома не було. Звичайно, я почав хвилюватися і дзвонити Вікторії. Але її телефон мовчав. Тоді я подзвонив її матері. З’ясувалося, що наша донька живе у неї весь цей час. На питання де моя дружина теща не відповіла.

Через годину мене набрав мій старий друг і сказав, що нам треба з ним зустрітися. При зустрічі він розповів мені, що дуже часто бачив в кафе і на вулиці мою дружину з якимось молодим хлопцем. Цей юнак модельної зовнішності, молодший за неї років на десять. Для мене це було як грім з ясного неба. Всі мої думки були про одне: як вона могла так зі мною вчинити? Я ж заради неї поїхав на ці заробітки. Віддавав їй все до копійки, собі нічого зайвого не брав. А вона просто мене використовувала. Додому я прийшов надвечір і довго не міг заснути з думкою про те, що буде далі.

На наступний день після приїзду я відразу ж побіг до тещі за донькою. Але побачити її мені так і не вдалося. Теща навіть не відкрила мені двері і сказала, що я свою дитину вже не побачу. І тоді до мене нарешті дійшло, що вся моя рідня була права, коли казала, що я від неї ще натерплюся. Що ж мені тепер робити? Звичайно, терпіти цього я не став.

Незабаром я знайшов адвоката і почав збирати документи на розлучення. Ось тільки мене мучить одне питання: чи віддадуть мені дитину? Наскільки я знаю, завжди сприймається сторона матері, яка б вона там не була. Але як мені довести, що з неї матері так і не вийшло, не знаю. А з донькою я так до цих пір і не побачився.

Як мені поступити в даній ситуації? Я не впевнений що все буде на мою користь.

Ukrainians.Today