Масштабна пожежа в Києві! Палали цистерни з пальним. Паніка і хаос

Відомо, що загоряння сталося в районі Лівого берега на території автостоянки, яка розташована на вулиці Віскозної, 3. Саме за цією адресою загорілися 9 автоцистерн з пальним, уточнили в прес-службі ГосЧС України, пише  Українська правда .

У Києві загорілися автоцістери з пальним

Таким чином в Деснянському районі, горіли 9 автоцистерн, з подальшим розливом пального на 500 кв.м. На місці події було задіяно 75 чоловік особового складу ГосЧС Києва та відділення рятувальників КАРС “Київська служба порятунку”. Всі сили були покладені на лквідацію пожежі.

Управління з питань цивільного захисту КМДА в свою чергу вирішило попередити жителів двох районів – Деснянського та Дарницького про те, що в їх місцевості можливо буде сильне задимлення, яке може бути наслідком сильної пожежі. Згідно з повідомленнями служби ГосЧС, пожежа автоцистерн з паливом – бензином і дизелем – виник о 21:55. Але вже 23:48 рятувальники усунули пожежу без жертв і постраждалих.

Пожежа була в Деснянському районі

75 осіб займалися ліквідацією вогню

Жертв і постраждалих в результаті пожежі – немає

Практично за дві години страшне загоряння автоцистерн було усунуто

Тим часом, повідомлялося, що 17 вересня невідомі навмисне підпалили будинок екс-глави НБУ Валерія Гонтаревої в селищі Гореничі під Києвом. В результаті пожежі будинок повністю згорів.

Нагадаємо, в Туреччині злетів у повітря хімічний завод. Уточнюється, що було багато постраждалих і в просторах інтернету навіть з’явилися перші кадри трагедії.

Раніше портал писав, що пожежа в Чорнобильській області не можуть загасити другу добу.  Небезпечний дим затягнув підлогу області. 

Також було повідомлення, що в Україні пролунає вибух на військових складах.  У місті були підняті всі сили і кругом паніка.