Мама Зеленського не витримала: Порошенко хоче знищити мого сина (ВІДЕО)

Мама майбутнього Президента України Володимира Зеленського скаржиться на проблеми зі здоров’ям через великої кількості негативу і шоколадного брехні, яке під час передвиборної компанії чула про свого сина.

Римма Зеленська не сумнівається в його чесних намірах і щирих переживаннях про долю українців.

«Я захворіла з цими виборами. Відчуваю себе так погано. Я вже цей бруд не можу чути. Ми з чоловіком не можемо це переносити. Він порядна, чесна хлопець. Те, що він заробив – він заробив своєю працею. Скажіть, скільки можна поливати брудом людину? »- в серцях запитує жінка у журналіста Громадського ТБ, якому погодилася прокоментувати ситуацію.

Про сина Римма Зеленська розповідає на вулиці, біля свого будинку в Кривому Розі.

Батьки шоумена живуть в багатоповерхівці, яку в місті називають «мурашник».

Це панельний будинок в спальному районі Кривого Рогу. Мама майбутнього Президента України все життя працювала на заводі, зараз вона на пенсії.

Жінка з хвилюванням ділиться переживаннями про те, що Порошенко хоче її сина знищити.

«Те у нього немає програми, то у нього немає людей в команді, то він кремлівський … По-перше, він хоче, щоб закінчилася війна. Але це неможливо, щоб стільки дітей в Україні загинуло », – говорить вона.

Мама шоумена згадує, що син закінчив школу з двома четвірками, потім – інститут. За освітою він юрист, а не артист.

«Він завжди людям допомагав, завжди брав участь в школі. Можете навіть класного керівника запитати. Як можна так людини знищувати? .. Йому не потрібні гроші, повірте. Як президент, він буде отримувати менше, ніж він отримує », – підкреслює вона.

Жінка запевняє, що її син – забезпечена людина, і в політику йде лише тому, що не може дивитися, як в його країні живуть люди.

«Він просто хотів, щоб в Україні все змінилося, щоб молодь не виїжджала. Гроші йому не потрібні, він заможна людина, йому нічого не потрібно. Просто він не може дивитися, як у нас люди живуть. У нас пенсіонери отримують копійки. Пенсію отримає, а ліки купити не може. Що ж це таке в країні відбувається? .. »- емоційно запитує Римма Зеленська.

НЕ пропустіть! 1 + 1: накрите 93 члена родини Порошенків. США такого не прощають (ВІДЕО)

Це читають: Срочно! Спливла справжня правда про Зеленський (ВІДЕО)