Маленька дівчинка заснула на підлозі. А тепер погляньте на її праву руку … безцінно

У пресвітеріанській школі міста Кларксдейл, штат Міссісіпі, закінчилася тиха година, і в кімнаті включилося світло. Працівники установи побачили щось приголомшливе: поруч спали дві дівчинки зі світлим і темним відтінком шкіри! І вони трималися за руки!

Їх учитель, Олівія Стоун, була настільки зворушена цим моментом, що вирішила закарбувати його на камеру. Фотографія шалено сподобалася всій шкільній адміністрації, і вони вирішили поділитися нею в Facebook!

Всього за кілька годин, це фото набрало шаленої популярності в Інтернеті. Її оцінили користувачі соціальної мережі з усіх кінців нашої планети.

«Ця фотографія з’явилася в Інтернеті лише для того, щоб довести: всі упередження знаходяться всередині нас. Я лише молюся, щоб ці дівчатка були нерозлучними друзями протягом всього свого життя »- написала Крістен Карнегі на своїй сторінці в Facebook!

Дві маленькі дівчинки неусвідомлено показали всьому світу, що людина народжується з певним відтінком шкіри, і не він його вибирає. Ніхто не краще – ніхто не гірше! Всі ми разом – це і є світовий соціум. А все інше – лише дрібниці!

-Ви тільки погляньте на цю фотографію!

22

Просто приголомшливо! Якщо Вам сподобалася ця стаття, обов’язково  поділіться  нею з близькими і друзями! Цю фотографію повинен побачити кожен!