“Майдан” Порошенко Перейшов Усі Межі, У Зеленського Забили Тривогу: “Спецоперація Для …”

Глава “Європейської солідарності” Петро Порошенко провернув хитру багатоходівку, щоб зірвати дострокові вибори і нашкодити президенту Володимиру Зеленському

2 липня колишній президент відправив своїх прихильників протестувати проти рішення ЦВК про реєстрацію кандидатів Клюєва і Шарія. Журналіст Олександр Дубинський, який балотується від “Слуги народу”, в своєму відеоблозі розповів, як лідер “Європейської солідарності” влаштував масові заворушення в Україні.

Напередодні Центрвиборчком дозволив екс-голові Адміністрації президента Андрію Клюєву і блогеру Анатолію Шарію, який недавно створив партію імені себе, балотуватися на парламентські вибори. Як пояснили представники відомства, кандидатів схвалили за рішенням Касаційного суду при Верховному суді, який визнав попередню відмову в реєстрації незаконним і зобов’язав повторно розглянути документи. Співробітники ЦВК не встигали надрукувати бюлетені і ризикували зірвати дострокові вибори, якби не зареєстрували кандидатів.

Після цього Петро Порошенко оголосив в Facebook про похід на акцію протесту, яка зібралася у вівторок на Майдані Незалежності в Києві. Разом з колегами з “Європейською солідарності” він вирішив приєднатися до сотень активістів. Нібито, щоб відстояти європейський вибір українців:

“Ми за Україну! Ми за її європейське майбутнє! І тільки спільними зусиллями ми можемо протистояти цьому повзе проросійському реваншу. Наша команда приєднується до акції. О 20:00 на Майдані”.

Олександр Дубинський зазначив, що не проти таких кандидатів. Адже генпрокурор Юрій Луценко ще за Петра Порошенко не зміг довести до кінця кримінальну справу проти Андрія Клюєва, проти якого навіть Євросоюз зняв санкції. А проти Анатолія Шарія, за словами блогера, і зовсім немає нічого конкретного. Поетоу він вважає те, що відбувається масштабним планом колишнього президента:

“Все це в сукупності я розглядаю, як спецоперацію Порошенко, спрямовану на те, щоб підірвати ситуацію в Україні зсередини. В черговий раз, перед виборами, і зірвати їх. Це зараз тільки в інтересах Порошенко”, – підкреслив журналіст.

Олександр Дубинський додав, що Центральна виборча комісія підпорядковується Тетяні Сліпачук. Більш того, основна частина співробітників відомства призначена за квотою екс-президента. “ЦВК керується людьми Порошенко”, – зазначив автор відеоролика. Як і Верховний суд після судової реформи.

“Він створює умови для внутрішнього конфлікту. Тобто, Верховний суд приймає рішення про реєстрацію Шарія та Клюєва, про розгляд їх документів, а ЦВК погоджується, каже: окей, ми їх зареєструємо. І тут же з’являються два порохобота – Рома Синицин і хтось Бутусов , головний редактор Цензор.нет … Вони оголошують про те, що рішення про реєстрацію Шарія та Клюєва – привід вийти всім на Майдан … так давайте вийдемо на протест – це ж Зеленський у всьому винен “, – розкрив схему журналіст.

Він передбачає, що Петро Порошенко навмисно віддав розпорядження Верховному суду і ЦВК, щоб вивести своїх прихильників на бунт проти Володимира Зеленського і зірвати парламентські вибори. На думку Олександра Дубинського, саме тому активісти вийшли на Майдан, а не під будівлю ЦВК і Верховного суду. Адже Петру Порошенко потрібен “масовий протест і істерія”, щоб відібрати в українців право вибору.

“Пам’ятайте, вони просто п * здят наші з вами гроші, виходять на Майдан протестувати – ну і нехай протестують. Можна навіть їх там обгородити і влаштувати порохоботскій зоопарк”, – резюмував Олександр Дубинський.

Джерело