Люди, схаменіться! Єврейська громада Києва запропонувала свою базу відпочинку для розміщення евакуйованих з Уханю українців!

Єврейська громада Києва готова надати свою закриту оздоровчу базу відпочинку для розміщення евакуйованих з китайського Уханю українців. Таку допомогу владі запропонував головний рабин України і Києва Моше Реувен Асман. Про це повідомляється на сайті єврейської громади столиці, передають Патріоти України.

“Хочу прояснити, що я запропонував для розміщення закриту оздоровчу базу відпочинку, що належить нашій громаді, яка знаходиться в лісі, близько 300 км від Києва, далеко від населених пунктів”, – повідомив Моше Реувен Асмана.

Нагадаємо, у четвер, 20 лютого, в країну прибув літак з евакуйованими з Китаю громадянами України. Після того, як жителі Нових Санжарів дізналися про те, що евакуйованих залишать в їхньому місті на карантин в місцевому госпіталі, вони вийшли на вулиці з акціями протесту проти такого рішення влади. На упокорення протестуючих МВС направило десятки силовиків в повній екіпіровці і кілька БТРів. Цей крок викликав ще більше обурення у жителів Нових Санжарів.

Джерело