Луценко оголосив війну Зеленському та пішов на крайні заходи: “Президент збирається …”

Генеральний прокурор Юрій Луценко раптово вирішив покарати прихильника президента Володимира Зеленського

Глава Генпрокуратури порушив кримінальні справи після заяв представника глави госдуарства в мінській контактній групі Леоніда Кучми. Український журналіст Олександр Дубінський гостро розкритикував його в своєму відеозверненні на YouTube.

Варто відзначити, що раніше колишній президент України за ініціативою Володимира Зеленського запропонував зняти блокаду з ОРДЛО припинити вогонь у відповідь на провокації бойовиків з мирних населених пунктів. На думку Юрія Луценка, зняття обмеження на торгівлю та припинення стрільби буде в інтересах країни-агресора.

“Був би ти таким принциповим по Іловайськ і Дебальцеве … по справі Гандзюк … коли тобі Кучма руку тиснув на форумі ЄС Пінчука. Зараз ти просто розумієш, що під ногами горить трава, що президент Зеленський збирається внести до парламенту подання про твою відставці, і ти вирішив порушувати кримінальну справу? Це жалюгідна клоунада минає в забійний штопор генпрокурора. Просто ганьба. Них*я не розслідував, ні одна гучна справа до кінця не довів, все к *беням продав разом зі своїми міньйонами, які його оточують, будучи заступниками прокурора. І тепер він буде судити того самого Кучму, з рук якого він годувався … Роби далі”, – скептично підсумував Олександр Дубинський.

Раніше стало відомо, як президент Володимир Зеленський відреагував на провальне голосування про відставки глав МЗС, СБУ та Міноборони у Верховній Раді. Його позицію передав представник в парламенті Руслан Стефанчук. За словами політика, на наступному тижні глава держави Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради чотири нові вистави – про звільнення глав Міноборони, СБУ, МЗС і генерального прокурора Юрія Луценка. Він додав, що у президента вже є кандидатури на на згадані посади, але розголошувати конкретні прізвища не став.

«Ми будемо показувати, що в ситуації, в якій сьогодні абсолютне нерозуміння і неприйняття позиції президента, президент наполягатиме, що це в межах його конституційних повноважень, і будемо очікувати плідної реакції з боку Верховної Ради», – заявив Руслан Стефанчук журналістам.

Джерело:http://politeka.net