Лорак впала нижче нікуди: запроданка дісталася до Путіна, цей знімок краще видалити назавжди

Співачка-запроданкою Ані Лорак вирішили бездумно познущалася над іншою уродженкою України Тетяною Навкою

Артистка виклала в своєму Instagram спільне селфі з дружиною Дмитра Пєскова, одного з головних подільників Володимира Путіна.

«З чудовою, харизматичною дівчиною», – підписала фото з подружкою Путіна Лорак.

Але такий комплімент від запроданкою оцінити складно, адже по фото видно, що вона переживала тільки за власний зовнішній вигляд.

На знімку Навка виглядає не в кращій формі, та й вираз обличчя у неї не дуже радісний. У коментарях користувачі піддали критиці зовнішній вигляд дружини Пєскова.

Не оцінили вони і дії Ані Лорак, яка виклала такий невдалий знімок своєї «подруги», намагаючись дістатися до Путіна.

«Так і фотографуйся з подругами», «ЯгНавка! Жах!», «Взагалі страшна», «Та я здригнувся! Страшно аж жуть! Вона ж гарненька начебто була?», «Ніс Навки росте з кожним роком. Кажуть вуха і ніс ростуть до кінця життя», «На місці Навки, з вами вже не дружила б», «Видаліть! Навка дуже жахлива», «Та жах!! щастя для подруги це страшна подруга …. дуже не приємно ….», – пишуть в коментарях.

Користувачі відзначають, що на фото Навка виглядає дуже старою і більше схожа на матір Лорак, ніж на подругу.

«Навка як Бабуся виглядає», «Навка вб’є за таку фотку», «Навка на цьому фото вилита відьма!!!)))», «Я подумала це мати Лорак», «Як мама з донькою», – вказують користувачі.

До того ж, на фотографіях, які подружка Путіна сама викладає в соцмережах, вона виглядає інакше.

Як відомо, дві запроданки вже не раз хвалилися своєю дружбою. Так, Тетяна Навка, відома дружина прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, висловила подяку опальній українській співачці Ані Лорак за участь в мюзиклі.

Навка, яка до того ж уродженка Дніпра, подякувала українським артистам Ані Лорак і Олександру Панайотова за участь в постановці мюзиклу на льоду «Руслан і Людмила».