Літак Зеленського влаштував колапс в аеропорту Львова. У мережі хвиля обурення (ФОТО)

Через посадку борту №1 з президентом України Володимиром Зеленським пасажирів рейсу Київ – Львів висадили не в головному, а в старому терміналі Львівського міжнародного аеропорту імені Данила Галицького.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook український менеджер-економіст, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета.

“Ну, я пройшовся до свого авто, припаркованого біля нового терміналу: швидка хода корисна для здоров’я. Але іноземцям, які спочатку шукали туалет, а потім – свої рейси-стикування, довелося допомагати.

Я не дуже розумію, чому ми, платники податків в бідній країні з дефіцитним бюджетом, повинні оплачувати польоти “слуги народу” на особистому борті №1 на таку важливу державну подію, як представлення голови ОДА, коли канцлер багатої Німеччини з профіцитним бюджетом спокійно користується для некритичних ділових поїздок країною, ну, не велосипедом, але поїздами “Інтерсіті” або рейсовими літаками?” – обурився він.

Також Шеремета порадив Зеленському до того, як впроваджувати практику “держави у смартфоні”, забезпечити українців конкуренцією на ринку внутрішніх авіаперевезень.

“Для нас це буде справжнім тестом на “кінець епохи жадібності”. “Now Everyone Can Fly!” – як гордо каже AirAsia, але на жаль, ще не в Україні”, – із сарказмом зазначив економіст.

Люди в коментарях під його постом також висловили обурення колапсом, який виник в аеропорту з вини глави держави.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.