Літак Путіна потрапив в ПП. Пілот розповів, яка дикість творилася на борту і як кидало

Літак, на борту якого перебував президент Росії Володимир Путін , виявився в зоні сильної турбулентності. Надзвичайна подія сталася, коли лайнер летів з Москви в Санкт-Петербург. Це було щось страшне.

Екс-пілот Володимир Федорушкін

Про це розповів колишній пілот борту номер один Володимир Федорушкін, який більше 40 років перевозив перших осіб держави. Повідомляють Россмо.

Відзначимо, що крім Путіна його пасажирами були Михайло Горбачов, Борис Єльцин і Дмитро Медведєв. 

Так пілот згадав про небезпечний подію в повітрі, але з незрозумілих причин не уточнив, коли саме відбулися ці події. 

Федорушкін розповів, що в той день погодні умови були дуже складними. Незабаром після вильоту з аеропорту Внуково літак потрапив в зону турбулентності. Лайнер базікало так сильно, що відключився навіть автопілот, а кермо повороту функціонував лише частково. 

 “Ми аж до 9 тис. Набирали, і нас базікало так, що якби не пристебнуті були, точно б головою в стелі виявилися”, – говорить Федорушкін. 

Посадка також була не з легких. Проблема була в кермі, який через трясіння практично не працював, літак ризикував виїхати за межі злітно-посадкової смуги.

Все ж літак вдалося посадити, а після Федорушкіна чекав серйозної розмови.

Після рейсу пілота викликав у кабінет сам глава Кремля. Путін запитав, чому політ виявився таким небезпечним. 

Льотчик також зізнався, що Путіну не подобалося харчування на борту літаків.

За словами Федорушкіна, їжу для лідерів готують заздалегідь і привозять в спеціальних контейнерах. Після обід для президента розігрівають бортпровідники на другому поверсі лайнера.

Часом Путін навіть не намагався приховати те, що одноманітне харчування йому набридло, хотілося новенького.

Раніше Нyser інформували, після масштабного обміну полоненими 7 вересня президенти України і Росії провели новий телефонна розмова . За повідомленням прес-служби Кремля, в процесі бесіди була дана позитивна оцінка звільнення і передачі утримувалися в Україні і в Росії осіб. А це великий крок на шляху до нормалізації і оздоровленню двосторонніх відносин.

Нагадуємо, як стверджує президент Володимир Зеленський, йому нібито вдалося налагодити контакт з господарем Кремля Володимиром Путіним. Втім, як відомо, контакти з Путіним дуже небезпечні.

Також, президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що його країна може обмежити транзит російської нафти через нафтопровід “Дружба”. З його слів, він прямо сказав російській владі, що опрацьовується Північний маршрут через Польщу і Прибалтику. Є вже напрацювання.