Кремль перед зустріччю Зеленського і Путіна віддав наказ “ДНР”: що обговорює весь Донецьк

Напередодні першої “нормандської” зустрічі президентів України і РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна Кремль запустив чутки в Донецьку про швидке приєднання “Л / ДНР” до Росії. По всій видимості, це блеф.

Як РФ тисне на Україну через “Л / ДНР” розповів Telegram-канал “Вільнодумець”, пише про життя в ОРДЛО, інформує Діалог.UA .

За даними “вільнодумців” 15 листопада в Ростов-на Дону був викликаний “Прем’єр-міністр” “ДНР” Олександр Ананченко на зустріч з російською владою. З чуток, там йому дали наказ готувати документи про “інтеграції” з Росією “народної республіки”.

“У ДиНиРе все зраділи: Ура! Ми – в Росії! Але не все так просто. Документи щось готують, тільки якісь і до якого терміну, ніхто не може сказати”, – поділився інформацією блогер. З його слів, досвідчені чиновники “ДНР” в цю обіцянку Москви не вірять і запевняють, що так піднімають бойовий дух сепаратистів, які втомилися чекати возз’єднання з РФ.

“Їм потрібна надія, через що страждаємо? Ось їм і кинули морквину, радійте. Вас, може, приєднають до Росії”, – пояснив “Вільнодумець”.

Але головна мета даних чуток, з його слів, абсолютно в іншому. І стосується вона прийдешньої зустрічі Зеленського і Путіна в нормандському форматі.

“Справжня мета розпорядження по підготовці інтеграційних документів – чинити додатковий тиск на Україну і Зеленського … Ну, щоб швидше погоджувався на будь-які умови Путіна, в тому числі і приєднання всієї України до” ДНР “. А то донбасята захочуть в Росію, тобто проведуть псевдореферендум, як в Криму “, – поділився думкою блогер. Він упевнений, що документ про “інтеграції” готується “про всяк випадок”.

“Чим ближче до” Нормандське зустрічі “, тим більше буде всяких ультиматумів і абсурдних вимоги з боку Росії і її маріонеток. А конкретні рішення будуть тільки після” Нормандське зустрічі “. І залежати все буде від волі однієї людини – Путіна”, – констатував ” вільнодумець “.