“Країна на межі НП”. Україна терміново закриває кордони, силовики підняті по тривозі: що відбувається

В Україні завили про термінове посилення кордону .

Так, співробітники Держприкордонслужби України відзвітували, що напередодні 9 травня, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні кордону України були посилені. Для цього були прийняті безпрецедентні заходи. 

У прес-службі відомства уточнили, що на такі радикальні кроки вони пішли для того, щоб перешкодити ввезення в Україну зброї, боєприпасів, вибухових речовин або ж інших засобів здійснення терористичної діяльності. 

Крім цього, на даний період був заборонений в’їзд або транзитний проїзд осіб з сепаратистськими настроями, яке можуть дестабілізуючий вплинути на сьогоднішню ситуацію в Україні. 

“Зокрема, це стосується і осіб на мотоциклах, які відносяться до байкерського руху” Нічні вовки “, – йдеться в повідомленні.

Така увага до цього руху пов’язано в першу чергу з тим, що в 2017 і 2018 роках, дані суб’єкти не один раз намагалися прорватися через український кордон. 

Так, наприклад, в минулому році члени “Нічних вовків” намагалися проїхати через Україну, серед них були і представники так званих “ЛДНР”, під гаслом “Дороги Перемоги – на Берлін-2018”.

У цьому контексті в українському прикордонного відомства зазначили, що ніякі організовані групи байкерів або навіть поодинокі мотоциклісти-провокатори кордон за період великодніх і травневих свят не перетинали ні на в’їзд, ні на виїзд.

портал  Акценти