Кравчук різко висловився про скандал із “собачими” платіжками. “Волосся встало дибом”

Перший президент України Леонід Кравчук висловився про скандал зі “Слугою народу” Євгеном Брагаром, який запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити комунальні послуги.

 

В ефірі “Свободи слова з Савіком Шустером” Кравчук розповів, що у нього “волосся стало дибки”, коли почув про цю новину. Після він запропонував Брагару продати череп і натякнув на те, що в шоці з дій “слуг народу”.

“Слухайте, я коли почув це, у мене волосся встало дибом. Та бідна бабуся сказала: “Нехай продасть розум, але ж нема чого продавать”. Може, череп хай продасть? Не можна так чинити з народом. Скільки вже чуємо – хтось кнопочник, хтось іще щось. Що це прийшло?” – висловився Кравчук.

Нагадаємо, Брагар у телеефірі порадив пенсіонерці, яка дзвонила в студію, продати собаку, якщо він елітної породи, за рахунок оплати комунальних платежів.

Українці висміяли заяву народного депутата і створили масу фотожаб і мемів з приводу “собачого” скандалу в президентській партії.

ЗМІ знайшли бабусю і її собаку, які стали “знаменитими” після історії.

У результаті Брагару довелося виправдовуватися, а його колегам по фракції “Слуга народу” – вибачатися за його витівки.

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков жорстко відреагував на скандальні висловлювання нардепа від “Слуги народу” Євгенія Брагара і зробив попередження іншим парламентаріям.