Костянтин Меладзе після розлучення з Вірою Брежнєвою показав свою кохану

Знаменитий продюсер Костянтин Меладзе опублікував фото з коханою на тлі чуток про розлучення з Брежнєвої.

Віра Брежнєва, яка здобула популярність як учасниця групи  ВІА Гра , вже який рік очолює рейтинги найкрасивіших знаменитостей. Однак уже кілька місяців російські ЗМІ говорять про те, що артистка та її чоловік Костянтин Меладзе розлучилися. До сих пір шанувальники сумніваються, правда це чи ні, але на відпочинок до Італії Брежнєва вирушила без чоловіка.

Костянтин Меладзе після розлучення з Брежнєвої показав фото з мамою

Костянтин Меладзе, поки його, ймовірно, вже колишня дружина їздить по Європі, відправився вітати свою маму з днем ​​народження. Фотографія, як видно, була зроблена в будинку Неллі Меладзе в Грузії. На торжество також прилетів Валерій Меладзе, якого також відобразили на знімку.

«Сьогодні один з найголовніших і щасливих днів у році. День народження нашої мами. Де б ми не були, в цей день ми завжди збираємося разом. З днем ​​народження, мама !!! »- прокоментував Костянтин Меладзе

«Вітаю з днем ​​народження мами! Бажаю, найголовніше, міцного кавказького здоров’я і довголіття !!! »,« Поздравляю !!! По-іншому не повинно !!! Все в місці і завжди !! І красиві тости. Сини – це ж гордість !!! Дай бог вам здоров’я !!! »,« Вітаю вашу сім’ю з такою чудовою подією !!! »- коментують шанувальники.

З яких причин Віра Брежнєва проігнорувала день народження Неллі Меладзе, невідомо.