Коронавірус в Україні: віруючі Московського патріархату хочуть «підірвати» всю країну.

А влада каже, що жодної церкви вони не закриють. Ну правильно – це ж не кава ту гоу, найбільший ворог людства…

Ми йдемо по оптимістичному сценарію – казали вони.

Ми вбиваємо весь дрібний бізнес в країні, щоб люди похилого віку не хворіли – казали вони.
Сидіть удома і досить шастати – казали вони.

А потім ти дивишся на фото, як от ці кумиротворці з УПЦ ФСБ МП кладуть з прибором на будь-який карантин. Коли до їх капищ біжать ті самі бабки, які через пару тижнів реально можуть обвалити медичну ситуацію в країні. А влада каже, що жодної церкви вони не закриють. Ну правильно – це ж не кава ту гоу, найбільший ворог людства.

Ці фотки, що ви бачите – це з усіх кінців країни. Дніпра, Чернівців, Рівного. Це те, що тупо першим кинулося в очі. Уявляєте, скільки цих *****ів ще було по країні, яким треба посвятити вербочку (!). В кожній церкві російської церкви в Україні. А скільки їх ще буде на наступних двох тижнях, коли кожного дня ці так звані віруючі будуть бігати і заражати одне одного з приводу всіх можливих й неможливих приводів. А потім вся країна буде реально сидіти в карантині або до осені, або до початку голодних бунтів.


І знаєте, от після цих кадрів я не хочу ні звуку чути про те, як, мовляв, треба сидіти на карантині. Бо влада в усіх її іпостасях й на всіх рівнях тупо боїться закрити церкви. Ну, бо ж вибори. А через московських попів так зручно агітувати. Вони тобі завжди винесуть як на блюдці результат – коли всі бабки слухняно й смиренно поставлять хрестик за кого треба.

При чому, нормальні церкви – ПЦУ, УГКЦ, мусульмани, навіть різноманітні харизмати – вже самі закрилися. Але МП, не дивлячись на те, що їх території – (Київо-Печерська Лавра, Почаївська Лавра, Дермань) вже стали величезними вогнищами розповсюдження інфекції – продовжують заражати. І не просто людей, а в першу чергу – головну цільову аудиторію для коронавірусу. Тобто, бабок.

Коронавірус в Україні

 • Всього

  2777

 • Хворіють

  2605

 • Одужали

  89

 • Померли

  83

В мене просто немає слів…

МП-церква чітко зацікавлена як частина російської військово-пропагандистської машини в тому, щоб в Україні карантин тривав якомога довше. Бо це розвалить країну. Що й треба Гундяєву та його господарям з Кремля.

ЗИ: От дуже цікаво подивитись, скільки протоколів про порушення карантину сьогодні склали аваківські орли на попів та язичників, які вважають себе обраною кастою, а по факту є інструментом агресора для знищення нашої країна.

Останнє, що скажу – сподіваюся, всі ті, хто сьогодні на заклик московських попів побігли до церков, в разі зараження, не підуть до лікарень. А будуть лікуватися «святою водою» та вербою, заради якої вони готові підірвати всю країну.

Джерело: блог Богдана Буткевича