Команді Зеленського дали півроку до першої хвилі відставок

Серед членів команди Володимира Зеленського є як технократи, так і представники «крупного капіталу».

Експерти розділили їх на чотири групи і дали півроку до першої хвилі відставок, про це в своєму матеріалі пише газета «Вести» .

На думку політолога Руслана Бортника, команда Зеленського складається з декількох підгруп і на даний момент ніхто з них поки не домінує.

«Перша підгрупа – це друзі, знайомі і партнери по бізнесу самого Зеленського. Друга – “Квартал-95”. Третя – люди, пов’язані з групою “Приват”, ті, хто працює на каналі “1 + 1”, плюс адвокати. Члени цієї групи працюватимуть в основному над внутрішньою політикою. А четверта підгрупа пов’язана з Віктором Пінчуком і частково з Джорджем Соросом – її члени дуже тісно пов’язані із зовнішньою політикою », – пояснив Бортник.

Політичний експерт Олександр Кочетков зазначив, що озвучений склад команди не є кінцевим і великою часткою ймовірності в нього будуть вноситися корективи по ходу розвитку політичної обстановки.

«Це чисто презентаційна модель. Я не раз спостерігав, як дивно згуртована і ефективна штабна команда під час заходу у владу розвалюється і починає жорстко ворогувати всередині себе », – сказав він.

Як відомо, перша команда Петра Порошенка пропрацювала трохи більше року. Хвиля відставок розпочалася з заяви екс-глави Мінекономрозвитку Айварас Абромавичус про корупцію в оточенні президента. Зараз же Абромавічус числиться в команді Зеленського.

«Часто буває, що від впливу з боку бенефіціарів прагнуть дуже швидко позбутися – тому даній команді я б дав приблизно півроку», – вважає політтехнолог Андрій Золотарьов.