Коломойський Назвав Міністра, Який Має Зберегти Посаду При Президенті Зеленському

Бізнесмен Ігор Коломойський, який збирається повернутися в Україну після інавгурації Володимира Зеленського, в інтерв’ю Bihus.info заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має залишитися в уряді, який почне працювати при новому президенті, передають Патріоти України.

За словами Коломойського, Аваков – найменш скандальний і найуспішніший міністр президентства Петра Порошенка, який «зробив реформу, що так-сяк працює». «Він якийсь стабілізуючий фактор. Все, що не відбувалося в країні, він немов фундамент якийсь, у мене таке відчуття», – сказав бізнесмен.

Нагадаємо, до заслуг Авакова відносять той факт, що він фактично захистив Харків від сепаратистів. У квітні 2014 року бійці «Ягуара» під його командуванням без єдиного пострілу зачистили будівлю обладміністрації від проросійських бойовиків, поховавши надії Кремля на прихід «русского мира» в Харків. Аваков не приховує своїх хороших відносин з Ігорем Коломойським. При цьому також відомо про конфлікт Авакова з Порошенком. Перед президентськими виборами Аваков обіцяв забезпечити їх проведення в демократичному руслі і дотримав слова. Факт проведення демократичних виборів підтвердили міжнародні спостерігачі. Сам міністр тільки зміцнив свій авторитет, причому як усередині країни, так і на Заході.