Кличко і Льюїс зустрінуться у матчі-реванші.

Всесвітня боксерська рада (WBC) офіційно оголосила про проведення бою між легендами боксу – українцем Віталієм Кличком і британцем Ленноксом Льюїсом. Поєдинок відбудеться під час конгресу організації, який з 30 вересня по 5 жовтня прийме Київ.

Колишні чемпіони світу повернуться на ринг для проведення  бою, повідомляє офіційний сайт WBC. Кличко і Льюїс зустрінуться у матчі-реванші після епічного вечора у Staples Center в Лос-Анджелесі, який відбувся у червні 2003 року. Тоді бій було зупинено після шостого раунду через сильне розсічення в українця, якому було зараховано поразку технічним нокаутом. При цьому Віталій вів 58-56 на картках усіх трьох суддів.

Відразу після бою Леннокс пообіцяв Віталію матч-реванш, але не дотримав свого слова і через кілька місяців оголосив про завершення професійної боксерської кар’єри. 15 років по тому у Льюїса несподівано з’явиласяьможливість виконати свою обіцянку.

56-й конгрес WBC вперше в своїй історії пройде в Києві. До столиці України прилетять близько 700 учасників конвенції з 160 країн світу. У їх числі будуть чинні чемпіони світу, легендарні боксери минулого, президенти федерацій країн-членів WBC, рефері, спортивні менеджери і функціонери. За словами президента WBC Маурісіо Сулеймана, на конгрес також запрошені Майк Тайсон, Евандер Холіфілд, вже підтвердили свою участь Ріддік Боу, Хуліо Сезар Чавес і інші легендарні чемпіони.